Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 online@bookovka.com.ua
Киев ул.Тампере, 5
#101286
101286

Переможець. Як досягти колосальних успіхів і вплинути на світ

Автор: Пітер Діамандіс , Стівен Котлер

Язык: Украинский

Издательство: K.Fund

10 Товары

Наличие: Нет в наличии

Посмотреть все характеристики ↓
Це керівництво по використанню експоненційних технологій, нестандартного мислення і інструментів, керованих спільнотою. Для тих, хто хоче домогтися успіху і змі... далее->

Больше информации

285 грн.

Почему такая цена?

- +

Аннотация

Це керівництво по використанню експоненційних технологій, нестандартного мислення і інструментів, керованих спільнотою. Для тих, хто хоче домогтися успіху і змінити життя мільярдів людей на краще. Експонентні технології сьогодні підривають авторитет компаній зі списків Forbes і Fortune. Вони є основними для молодих підприємців та допомагають їм перейти з рівня «у мене є ідея» на рівень «я керую багатомільярдної компанією» набагато швидше, ніж будь-коли раніше. Автори розкривають значення сили технологій 3D-друку, штучного інтелекту, робототехніки, мереж і датчиків, синтетичної біології. Спираючись на досвід підприємців-мільярдерів Ларрі Пейджа, Ілона Маска, Річарда Бренсона і Джеффрі Безоса, книга пропонує кращі інструменти використання для отримання переваги сили натовпу. Автори показують, як створювати і використовувати стимулюючу конкуренцію, організовувати краудфандінг, засновувати спільноти. «Переможець» — одночасно і маніфест, і інструкція. Для сучасного експоненціального підприємця ця робота стане настільною книгою про використання нових технологій, масштабного мислення і надзвичайного впливу нових інструментів.

От магазина

Книгу Переможець. Як досягти колосальних успіхів і вплинути на світ купить с доставкой по Киеву и Украине, Вы всегда сможете в интернет магазине "Bookovka". Будем рады ответить на любые Ваши вопросы.

ФИО Автора Пітер Діамандіс, Стівен Котлер
Язык Украинский
Переплет Твердый
Бумага Офсетная
Кол-во страниц 253
Издательство K.Fund
Размер книги 170х240
Написать отзыв
Переможець. Як досягти колосальних успіхів і вплинути на світ

Переможець. Як досягти колосальних успіхів і вплинути на світ

Мой отзыв

Товары из этой категории:

Вперед Назад
Перечень