Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 online@bookovka.com.ua
Киев ул.Тампере, 5
#100188
100188

Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi

bestsellers

Автор: Виктор Франкл

Язык: Украинский

Издательство: Клуб Семейного Досуга

15 Товары

Наличие: В наличии

Посмотреть все характеристики ↓
Три роки ув?язнення в концентрацiйних таборах Дахау i Освенцимi, голод, приниження, нелюдська жорстокiсть та страждання - не кожен змiг вижити в таких умовах, а... далее->

Больше информации

88 грн.

Почему такая цена?

- +

Аннотация

Три роки ув?язнення в концентрацiйних таборах Дахау i Освенцимi, голод, приниження, нелюдська жорстокiсть та страждання - не кожен змiг вижити в таких умовах, а написати про свiй досвiд життєстверджуючий твiр наважився лише Вiктор Франкл, австрiйський психолог i фiлософ, засновник логотерапiї. "Людина у пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi" розiйшлась накладом в 10 мiльйонiв екземплярiв i переведена на 24 мови свiту. Книга складається з двох частин: власне ув?язнення, опис життя в концтаборi та роз?яснення, спостереження та виведення нового психiатричного методу - логотерапiї i введення поняття проактивностi. Згiдно його теорiй мiж подiями, якi випали на долю людини, i її ставлення до них лежить свободна воля. Iнакше кажучи, ми самi вибираємо, як вiдноситись до свого життя i оточуючого свiту. Сучасна психiатрiя й досi спирається на тези, виведенi Франклом, i визнає величезний внесок в пошук сенсу i мотивацiю людського iснування.

Для кого эта книга

Для всех

Рецензии

Варто вiддати належне доступностi викладу досить складного матерiалу. Визначному психiатру та фiлософу Вiктору Франклу вдалося неймовiрне - в настiльки куцому форматi, гранично доступно викласти глибинну суть надскладних речей. Ця книга безперечно заслуговує на те, щоб її настiйно радили читачам. "Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi" ладна розширити обрiї будь-якої особистостi. Ця книга базується на моторошному особистому досвiдi Вiктора Франкла. В'язень концентрацiйного табору, в минулому - успiшний науковець, щасливий сiм'янин, член великої родини втрачає все та всiх. Але тут йдеться не лише про страшнi поневiряння. Автор, оперуючи власним досвiдом та спостереженнями за iншими в'язнями, надає своїм читачам безцiннi рецепти стосовно того, яким чином полiпшити якiсть будь-чийого iснування. Здавалося б подiї набули геть безнадiйного характеру, але вiн не втратив гiдностi, в ньому жеврiло загартоване в поневiряннях переконання про те, що будь-що в життi, наскiльки б моторошним воно не видавалося, не є позбавленим сенсу. Також дещо незвичним, на перший погляд, видається те, що автор настiльки багато уваги надає минулому, називаючи його чи не єдиною iстинною формою буття. В другiй частинi дуже зрозумiло викладено основи теорiї логотерапiї. "Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi" - неймовiрно мотивуюча книга. Варто також вiддати належне вдалому перекладу та зручному формату видання.

Марiя Ярмак

От магазина

Книгу Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi купить с доставкой по Киеву и Украине, Вы всегда сможете в интернет магазине "Bookovka". Будем рады ответить на любые Ваши вопросы.

ФИО Автора Виктор Франкл
Язык Украинский
Формат печатный 70х90/32
Переплет Твердый
Вес 150
Бумага Офсетная
Кол-во страниц 160
Издательство Клуб Семейного Досуга
Иллюстрации нет
Издание 2-е издание
Размер книги 110х170
ФИО Переводчика Елена Замойская
Название в оригинале Man's Search For Meaning. The Classic Tribute To Hope From The Holocaust
Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi

Оценить 
28.11.2019

Людина

Ця книга просто відкрила мені очі на деякі аспекти життя. Всім раджу відчути на собі позитивний ефект від цієї книги, пізнаючи світ разом із справжньою людиною - автором.

Пожалуйста, оставьте ваш отзыв !

Написать отзыв
Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi

Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi

Мой отзыв

Товары из этой категории:

Вперед Назад

Покупатели, которые купили этот товар, также интересуются:

Перечень