Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 online@bookovka.com.ua
Киев ул.Тампере, 5
#355046
355046

Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах

Автор: Кларисса Пинкола Эстес

Издательство: Yakaboo Publishing

Язык: Украинский

10 Товары

Наличие: На складе

Посмотреть все характеристики ↓
Книжку постійно видають ось уже впродовж 25 років, у світі загалом продано більше двох мільйонів примірників. Вона 144 тижні трималась у списку бестселерів N... далее->

Больше информации

282 грн.

Почему такая цена?

- +

Вместе дешевле!

Книжку постійно видають ось уже впродовж 25 років, у світі загалом продано більше двох мільйонів примірників. Вона 144 тижні трималась у списку бестселерів New York Times.
На думку доктора психології Клариси Пінколи Естес, здорові вовки та здорові жінки мають певні спільні психічні характеристики: гостроту відчуття, грайливий дух і глибоку відданість. Вовки й жінки споріднені за природою, допитливі, наділені витривалістю й силою. Вивчаючи вовків, доктор Естес вперше викристалізувала концепт архетипу Дикої жінки. У книжці, яка стала світовим бестселером і сенсацією The New York Times, Естес розкриває цей архетип, розшифровує давні легенди і давно відомі дитячі казки, а також пояснює його на прикладах зі своєї психоаналітичної практики. «Жінки, що біжать з вовками» почалася як нотатки 1970 року, а вже 1971-го Естес узялася за текст. Авторка завершила книжку, «працю про любов і воскресіння жінок нашого світу», за двадцять років; за цей час їй 42 рази відмовили в публікації, аж доки книжка вперше побачила світ у видавництві Ballantine/Random House 1992 року. У 1995-му вийшло оновлене видання з додатком і новою вовчою казкою.
   Про українске видання: До створення українського видання книжки долучилася трансдисциплінарний митець Олена Невертій проект Para Platform. На обкладинці - фрагмент сакрального танцю, присвяченого пробудженню Духу та очищенню першоелементами: Землею, Вогнем, Простором, Водою, Повітрям. Кожному елементу відповідає свій танець, який формує гармонійні відносини із Планетою, як живим організмом. На жінках одіяння з натуральної вовни, виткані за старовинними технологіями, переосмисленими та вдосконаленими, щоб стати мостом між спадком предків та надбанням сучасності, зв’язавши береги часу воєдино. До сотворення  долучилися найкращі майстри ткацтва Українських Карпат, об’єднані ідеєю популяризувати архаїчні форми мистецтва та ручну працю вцілому, як потужний акт колективного зцілення. Відгуки: Олена Невертій вперше прочитала книжку Клариси Пінколи Естес 2015 року:  "«Та, що біжить з вовками» - храм душі, літопис - пробудження. Книга символізує безкінечне життя. Всередині неї великий світ, такий живий та насичений, в якому кожен може згадати себе, розрити свою глибинну природу". "Одна з найважливіших книжок мого життя. Це якщо коротко і з пафосом.
    А якщо детально і приземлено, то беріть її до рук і біжіть з вовками: це неймовірний скарб. Ви відкриватимете її, і наче зовсім випадково будете натрапляти на актуальну ситуацію свого життя. Книга правди, потаємної і проникливої. Книга катарсису: ви неодмінно заплачете, бо вона про вас і вам допоможе. Книга секрету: ховайте її від звичайних чоловіків але підсовуйте чоловікам незвичайним. Тішуся українському перекладу. Люблю Естес". — Ірена Карпа, письменниця, співачка, перша секретарка з питань культури Посольства України у Франції.
ФИО Автора Кларисса Пинкола Эстес
Издательство Yakaboo Publishing
Язык Украинский
Переплет Твердый
Бумага Офсетная
Кол-во страниц 464
Формат печатный 170х240
Кому подарить Женщине, Культурологу, Девушке
Возраст 16+
Иллюстрации Нет
Формат книги 17 х 24 см
Оценить 
06.11.2020

Понравился сайт

Совершил заказ в магазине. Быстро обработали заказ. Доставка порадовала. Теперь только сюда.

Оценить 
13.05.2020

Сервис

Делюсь опытом покупки. Заказала книгу в этом магазине. Заказ обработали быстро и озвучили реальные сроки доставки. Доставка порадовала. Хороший сервис.

Оценить 
26.04.2020

Моя покупка

Возможно будет полезной информацией о покупке. Совершила покупку в интернет-магазине. Заказ обработали быстро и озвучили реальные сроки доставки. Осталась очень довольна покупкой. Теперь только сюда.

Пожалуйста, оставьте ваш отзыв !

Написать отзыв
Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах

Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах

Мой отзыв
Перечень