Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5
#466422
466422

Beer Money (466422)

Автор: Frances Stroh

Мова: Англійська

Видавництво: Harper

10 Предметів

Статус: Немає в наявності

Переглянути всі характеристики ↓
In the tradition of Rich Cohen's Sweet and Low and Sean Wilsey's Oh the Glory of it All, a memoir of a city, an industry, and a dynasty in decline, and the s... далі->

Детальніше

183 грн.

Чому така ціна?

- +

In the tradition of Rich Cohen's Sweet and Low and Sean Wilsey's Oh the Glory of it All, a memoir of a city, an industry, and a dynasty in decline, and the story of a young artist's struggle to find her way out of the ruins.
Frances Stroh's earliest memories are ones of great privilege: shopping trips to London and New York, lunches served by black - tied waiters at the Regency Hotel, and a house filled with precious antiques, which she was forbidden to touch. Established in Detroit in 1850, by 1984 the Stroh Brewing Company had become the largest private beer fortune in America and a brand emblematic of the American dream itself; while Stroh was coming of age, the Stroh family fortune was estimated to be worth $700 million.
But behind the beautiful fa? ade lay a crumbling foundation. Detroit's economy collapsed with the retreat of the automotive industry to the suburbs and abroad and likewise the Stroh family found their wealth and legacy disappearing. As their fortune dissolved in little over a decade, the family was torn apart internally by divorce and one family member's drug bust; disagreements over the management of the business; and disputes over the remaining money they possessed. Even as they turned against one another, looking for a scapegoat on whom to blame the unraveling of their family, they could not anticipate that even far greater tragedy lay in store.
Featuring beautiful evocative photos throughout, Stroh's memoir is elegantly spare in structure and mercilessly clear - eyed in its self - appraisal - at once a universally relatable family drama and a great American story.
Educator and Librarian Resources
I'm a
Teacher/Librarian
Critical Praise
"Stroh' s absorbing memoir suggests that most cocoons are permeable and that privilege is relative". - New York Times Book Review
"With the piercing eye of a visual artist ... Stroh stitches together her and her family's stories in a series of verbal snapshots.... Stroh's compelling memoir vividly portrays the aching permanence of loss and the palpability of hope that accompanies starting over. " - Publishers Weekly
"Beer Money is one of those memoirs you neither put down nor forget. I'll remember Frances Stroh's family - and the beautifully candid, honest and often unforgettable voice she uses to describe them - for a long time. I was very moved by this book". - George Hodgman, author of Bettyville
"How does a family dynasty die? In her image - rich memoir, 'Beer Money,' Frances Stroh asks the question with heroic honesty, from the inside". - San Francisco Chronicle
"With an artist's eye for visual detail. her frank and engrossing memoir captures the long decline of the city of Detroit and her sadly dysfunctional family". - BBC.com
"A compelling story of loss, but also of the resiliency needed to forgive the past and forge a new future. The Strohs may have lost the trappings of the American Dream, but Frances Stroh finds something of greater value: compassion for family despite - and because of - their missteps and flaws". - Melissa Coleman, author of This Life Is in Your Hands
"I thought of Sean Wilsey's great memoir as I read, but what makes Stroh's book so particular are the class contradictions. In movie terms think Ralph Lauren meets Old Milwaukee. Oh, and it's also a very moving and powerful story of one young woman's coming of age". - Tom Barbash, author of Stay Up With Me
"If the family owned and operated Stroh's Brewing Co. strived to preserve an image as highbrow folks who nevertheless understood the desires of everyday consumers, Frances Stroh... strips away the facade and reclaims truth". - San Jose Mercury News
"Of course, the Strohs' story is fascinating in itself. But what makes this memoir special is Frances Stroh's clear, brave voice. Free of regret or judgment, she renders even her family's darkest moments with grace and love. A page - turner in the very best sense". - Katie Crouch, author of Girls in Trucks and Abroad
"In Beer Money, Frances Stroh takes us on a fascinating - and often chilling - journey into the world of dark privilege. In prose that is both beautiful and unflinching, Stroh tells a riveting story about the fall of an American family, an American city, and possibly the American Dream itself. " - Janis Cooke Newman, author of A Master Plan for Rescue
"[Stroh] writes candidly and insightfully about the growing solicitude that grew inside her throughout her life. The assortment of family portraits displaying the dichotomy of smiling faces and secret hurts echoes that suffering in haunting fashion.... A sorrowful, eye - opening examination of familial dysfunction". - Kirkus
"The quintessential American Dream is a heartwarming rags - to - riches tale, but a good riches - to - rags story can be just as captivating. Stroh shucked her strangling legacy. With Beer Money, she is on her way to a fresh new writing career - perhaps a riches - to - rags - to - riches story in the making". - Shelf Awareness
"Fluently written ... Should have appeal beyond strong regional interest.
ПІБ Автора Frances Stroh
Мова Англійська
Видавництво Harper
Обкладинка Твердий
К-ть сторінок 336
Способи доставки товарів

Сума замовлення до 1500 грн.
  • Доставка кур'єром по Києву (50 грн.)
Якщо Ви оформили замовлення до 09:00 в робочі дні (Понеділок - субота), кур'єри доставлять його протягом дня з 15 до 20. Замовлення оформлені після 09:00 В робочі дні (понеділок - субота), будуть доставлені на наступний робочий день. Замовлення, які оформлені в неділю або святкові дні, будуть доставлені в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що у віддалені райони Києва (Бортничі, Софіївська-Борщагівка, Петропавлівська-Борщагівка, Чайка, Жуляни та т.д.) вартість доставки становить 100 грн. Ви можете перевірити вашу адресу і зону доставки за посиланням>


  • Доставка в відділення «Нова Пошта» (від 28 грн.)
Вартість доставки товарів «Нова Пошта» регламентується тарифами даної компанії. В середньому по Україні становить 35 грн., в залежності від ваги, розміру посилки та регіону доставки.
Якщо Ваше замовлення підтверджено до 16:00 в робочі дні (понеділок - субота), ми відправимо його в той же день . Замовлення, підтверджені після 16.00 або у вихідні дні (неділя) відправляються в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що всі відправлення автоматично повертаються відправнику на 7 робочий день, з моменту прибуття посилки на склад одержувача.


  • Доставка оператором поштового зв'язку «Укрпошта» (35 грн).
Доставки через оператора поштового зв'язку "Укрпошта" повинні бути попередньо оплачені. Терміни доставки посилки цим перевізником складає 2-5 днів. Звертаємо Вашу увагу, що відправка замовлень здійснюється до 12:00 у вівторок та п'ятницю.

  • Самовивіз (безкоштовно)
Самовивіз товарів Ви можете здійснити за адресою:
  • м. Київ, вул. Тампере 5 Графік роботи самовивозу з 06 00 до 2300 (без вихідних)*.
  • м. Київ, вул. Пестеля 9  (при замовленнях від 100 грн.) Графік роботи самовивозу з 10 30 до 1800 (з понеділка по п'ятницю). Розрахунок тільки готівкою. Відео як нас знайти тут ->
Перед приїздом обов'язково дочекайтеся підтвердження Вашого замовлення. Комплектація замовлень на самовивіз відбувається з понеділка по суботу. Замовлення, які надійшли у вихідні дні оброблюються в перший робочий день.

Сума замовлення понад 1500 грн.
.
  • Безкоштовна доставка будь-яким з перерахованих вище варіантів доставки

Звертаємо Вашу УВАГУ, що при виборі способу оплати "оплата за товар після його отримання", комісія перевізника оплачується клієнтом окремо. Так само, ця умова не поширюється на адресну доставку "Нової пошти".


Експрес - доставка за 1 годину
  • Доставка на таксі

Після узгодження часу приїзду автомобіля і супутніх деталей доставки, обраний товар доставляється за вказаною адресою. Експрес-доставка здійснюється після повної оплати за товар в робочий час ( з Понеділка по Неділю з 1000 по 1800).


Способи оплати

Мінімальна сума для оформлення замовлення становить 50 грн. Будь ласка, враховуйте цей факт при виборі товарів в нашому магазині.


  • Готівкою при отриманні товару
Ви оплачуєте при отриманні товару в офісі (самовивезення) або при замовленні кур'єрської доставки по м.Києву

  • Платіж з післяплатою
Оплата з післяплатою можливий при відправці товару через службу доставки «Нова пошта». Ми відправляємо товар без будь-яких передоплат. Ви оглядаєте посилку на пошті, і якщо це те що Вам потрібно, оплачуєте отримання товару. При виборі післяплати, вартість доставки збільшується на суму зворотного пересилання грошових коштів 2% від суми + 20 грн. (дана комісія стягується компанією "Нова пошта"). Мінімальна сума замовлення для оправлення післяплатою становить 100 грн.

  • Оплата на карту Приватбанк або МоноБанк
При виборі способу оплати - Оплата на карту Приватбанку, менеджер інтернет-магазину перевіряє наявність товару і відправляє клієнту інформацію з реквізитами рахунку. У коментарях до платежу, для прискорення ідентифікації платежів, обов'язково вказуйте номер Вашого замовлення, а також передайте нам інформацію про факт здійснення платежу будь-яким зручним для Вас способом (ел. пошта, viber).

  • Онлайн оплата платіжними картами VISA, MasterCard
Оплата товару банківськими платіжними картами VISA, MasterCard через безпечний сервіс електронних платежів. Ваші дані надійно захищені системою шифрування, а обмін інформацією проводиться по захищених каналах, з використанням протоколу https. Наш магазин не збирає і тим більше не передає Ваші платіжні дані третім особам. Після оплати, Ваше замовлення відразу передається на комплектацію і відправку.

  • bank.jpg Банківський переказ на розрахунковий рахунок
Після оформлення замовлення та узгодження наявності з менеджером магазину, Вам буде підготовлений рахунок на оплату з реквізитами для оплати на наш поточний рахунок в банку.

Написати відгук
Beer Money

Beer Money

Мій відгук
Товари з цієї категорії
Далі Назад
Книги того ж автора
  • Beer Money
    183 грн. 183 грн.
    Beer Money

    Ціна: 183 грн.
    Item Code: 466423 Немає в наявності
Scroll