Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5
#466615
466615

Better Luck Next Time (466615)

Автор: Kate Hilton

Мова: Англійська

Видавництво: HarperAvenue

10 Предметів

Статус: Немає в наявності

Переглянути всі характеристики ↓
A generational family comedy for fans of Eligible, This Is Where I Leave You, Heartburn and television's This Is Us
It isn't easy being related to a femin... далі->

Детальніше

183 грн.

Чому така ціна?

- +

A generational family comedy for fans of Eligible, This Is Where I Leave You, Heartburn and television's This Is Us
It isn't easy being related to a feminist icon, especially when she's celebrating the greatest moment of her storied career.
Just ask the daughters of Lydia Hennessey, who could have it all if only they'd stop self - destructing. Mariana, the eldest, is on the verge of throwing away a distinguished reputation in journalism, along with her marriage. Nina, the middle daughter, has returned from a medical mission overseas as a changed woman but won't discuss it with anyone. And Beata, the youngest, has a hostile teenaged son who just discovered the existence of a father who didn't know about him either. Meanwhile, their cousin Zoe is making divorce look like a death match, while her brother, Zack, is grappling with the fallout from his popular television dramedy, which is based far too closely on Lydia herself.
It might be easier to find their paths if they could step out of Lydia's shadow - but the biggest women's march in history is underway, and Lydia and her family are at the centre of it.
Over the course of an eventful year, the Hennessey children contend with the big struggles of midlife: aging parents, raging teens, crumbling marriages and bodies, new loves and the choice between playing it safe or taking life - altering risks. And as they inch toward a new definition of happiness, they might even persuade their parents - and themselves - that they're all grown up.
Educator and Librarian Resources
I'm a
Teacher/Librarian
Critical Praise
Kate Hilton's latest, Better Luck Next Time, is a hilarious, astute, and wonderfully heartwarming tale of a family juggling the complexities of divorce, independence, love, and loss. It's relatable, relevant, and emotionally resonant - altogether a gem of a book. I loved it! - Jennifer Robson, internationally bestselling author of The Gown
“as with all intelligent comedy, Kate Hilton's Better Luck Next Time has a broken heart and a rising sense of panic just below the surface of what's funny. Hilarious and poignant, you'll want to be best friends with the entire Hennessy family. “ - Roz Nay, author of Our Little Secret
Compulsively readable and very, very funny, Kate Hilton's Better Luck Next Time is that rare novel that manages to capture the extraordinary in everyday life. I cheered on the Goldstein - Hennessy clan, even as I laughed and cried at their mishaps. A heartfelt, delicious read, one not to be missed! - Uzma Jalaluddin, author of Ayesha at Last
Kate Hilton's writing reminds me of Nora Ephron's work: it's laugh - out - loud funny, with startling observations about life, love, family and reinvention at any age. Witty, poignant, and deeply observant, I loved every moment I spent with Hilton's latest novel! - Marissa Stapley, bestselling author of The Last Resort
With Better Luck Next Time, Kate Hilton has crafted a novel that will make you belly laugh, tug at your heartstrings, and fall in love with the Hennessey - Goldstein families. Full of charm and depth, I loved this quirky family saga!
- Karma Brown, bestselling author of The Life Lucy Knew
"Hilton' s voice shines in this highly relatable exploration of women's resilience in the face of betrayal and family strife". - K.A.Tucker, internationally bestselling author of The Simple Wild
"I loved returning to the Goldstein - Hennesseys after a long day. The wry, funny, and relatable family drama is a delicious comfort not unlike binging on your favourite show. It is exactly what we need right now. Pour yourself a glass of wine, run the bath, and enjoy this terrific book"! - Laurie Petrou, author of Sister of Mine and Love, Heather
"Better Luck Next Time is a hilarious, captivating novel for fans of Where'd You Go, Bernadette and The Nest. If you've ever been part of a family, or wished perhaps you weren't, you'll adore this tender, wise novel about the ways that love imprisons and liberates?". - Elizabeth Renzetti, author of Based on A True Story and Shrewed
"A witty, thoughtful and layered tale of families, friends, and lovers, and the emotional landscape they all share. Kate Hilton leads us through a masterclass on the dynamics of the relationships we choose, and those we're born into. It's messy and wise, heartbreaking and heartwarming, and above all, utterly captivating". - Terry Fallis, two - time winner of the Stephen Leacock Medal for Humour
"Kate Hilton achieves the difficult feat of making us empathize with a flawed heroine whose willful reluctance to draw boundaries around a demanding job puts her most important relationships at risk. Keenly - observed, insightful, and punctuated with brilliant, revealing moments of dark humour, this novel is impossible to put down". - Janie Chang, bestselling author of Dragon Springs Road
"Kate Hilton is really smart, funny and honest about the complex and shifting power dynamics in both domestic and work relationships. " - Kate Eberlen, author of Miss You
"No one captures the feverish intensity of modern life, with its attendant disappointments, crises, and occasional triumphs, better than Kate Hilton. Not only is Just Like Family one of the funniest books I have read in a long while, its unflinching yet affectionate portrait of beleaguered heroine Avery Graham also makes it one of the most moving.
ПІБ Автора Kate Hilton
Мова Англійська
Видавництво HarperAvenue
Обкладинка М'яка обкладинка
К-ть сторінок 368
Способи доставки товарів

Сума замовлення до 1500 грн.
  • Доставка кур'єром по Києву (50 грн.)
Якщо Ви оформили замовлення до 09:00 в робочі дні (Понеділок - субота), кур'єри доставлять його протягом дня з 15 до 20. Замовлення оформлені після 09:00 В робочі дні (понеділок - субота), будуть доставлені на наступний робочий день. Замовлення, які оформлені в неділю або святкові дні, будуть доставлені в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що у віддалені райони Києва (Бортничі, Софіївська-Борщагівка, Петропавлівська-Борщагівка, Чайка, Жуляни та т.д.) вартість доставки становить 100 грн. Ви можете перевірити вашу адресу і зону доставки за посиланням>


  • Доставка в відділення «Нова Пошта» (від 28 грн.)
Вартість доставки товарів «Нова Пошта» регламентується тарифами даної компанії. В середньому по Україні становить 35 грн., в залежності від ваги, розміру посилки та регіону доставки.
Якщо Ваше замовлення підтверджено до 16:00 в робочі дні (понеділок - субота), ми відправимо його в той же день . Замовлення, підтверджені після 16.00 або у вихідні дні (неділя) відправляються в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що всі відправлення автоматично повертаються відправнику на 7 робочий день, з моменту прибуття посилки на склад одержувача.


  • Доставка оператором поштового зв'язку «Укрпошта» (35 грн).
Доставки через оператора поштового зв'язку "Укрпошта" повинні бути попередньо оплачені. Терміни доставки посилки цим перевізником складає 2-5 днів. Звертаємо Вашу увагу, що відправка замовлень здійснюється до 12:00 у вівторок та п'ятницю.

  • Самовивіз (безкоштовно)
Самовивіз товарів Ви можете здійснити за адресою:
  • м. Київ, вул. Тампере 5 Графік роботи самовивозу з 06 00 до 2300 (без вихідних)*.
  • м. Київ, вул. Пестеля 9  (при замовленнях від 100 грн.) Графік роботи самовивозу з 10 30 до 1800 (з понеділка по п'ятницю). Розрахунок тільки готівкою. Відео як нас знайти тут ->
Перед приїздом обов'язково дочекайтеся підтвердження Вашого замовлення. Комплектація замовлень на самовивіз відбувається з понеділка по суботу. Замовлення, які надійшли у вихідні дні оброблюються в перший робочий день.

Сума замовлення понад 1500 грн.
.
  • Безкоштовна доставка будь-яким з перерахованих вище варіантів доставки

Звертаємо Вашу УВАГУ, що при виборі способу оплати "оплата за товар після його отримання", комісія перевізника оплачується клієнтом окремо. Так само, ця умова не поширюється на адресну доставку "Нової пошти".


Експрес - доставка за 1 годину
  • Доставка на таксі

Після узгодження часу приїзду автомобіля і супутніх деталей доставки, обраний товар доставляється за вказаною адресою. Експрес-доставка здійснюється після повної оплати за товар в робочий час ( з Понеділка по Неділю з 1000 по 1800).


Способи оплати

Мінімальна сума для оформлення замовлення становить 50 грн. Будь ласка, враховуйте цей факт при виборі товарів в нашому магазині.


  • Готівкою при отриманні товару
Ви оплачуєте при отриманні товару в офісі (самовивезення) або при замовленні кур'єрської доставки по м.Києву

  • Платіж з післяплатою
Оплата з післяплатою можливий при відправці товару через службу доставки «Нова пошта». Ми відправляємо товар без будь-яких передоплат. Ви оглядаєте посилку на пошті, і якщо це те що Вам потрібно, оплачуєте отримання товару. При виборі післяплати, вартість доставки збільшується на суму зворотного пересилання грошових коштів 2% від суми + 20 грн. (дана комісія стягується компанією "Нова пошта"). Мінімальна сума замовлення для оправлення післяплатою становить 100 грн.

  • Оплата на карту Приватбанк або МоноБанк
При виборі способу оплати - Оплата на карту Приватбанку, менеджер інтернет-магазину перевіряє наявність товару і відправляє клієнту інформацію з реквізитами рахунку. У коментарях до платежу, для прискорення ідентифікації платежів, обов'язково вказуйте номер Вашого замовлення, а також передайте нам інформацію про факт здійснення платежу будь-яким зручним для Вас способом (ел. пошта, viber).

  • Онлайн оплата платіжними картами VISA, MasterCard
Оплата товару банківськими платіжними картами VISA, MasterCard через безпечний сервіс електронних платежів. Ваші дані надійно захищені системою шифрування, а обмін інформацією проводиться по захищених каналах, з використанням протоколу https. Наш магазин не збирає і тим більше не передає Ваші платіжні дані третім особам. Після оплати, Ваше замовлення відразу передається на комплектацію і відправку.

  • bank.jpg Банківський переказ на розрахунковий рахунок
Після оформлення замовлення та узгодження наявності з менеджером магазину, Вам буде підготовлений рахунок на оплату з реквізитами для оплати на наш поточний рахунок в банку.

Написати відгук
Better Luck Next Time

Better Luck Next Time

Мій відгук
Товари з цієї категорії
Далі Назад
Книги того ж автора
  • Just Like Family
    183 грн. 183 грн.
    Just Like Family

    Ціна: 183 грн.
    Item Code: 478772 Немає в наявності
  • Just Like Family
    183 грн. 183 грн.
    Just Like Family

    Ціна: 183 грн.
    Item Code: 478773 Немає в наявності
  • The Hole In The Middle
    183 грн. 183 грн.
    The Hole In The Middle

    Ціна: 183 грн.
    Item Code: 494592 Немає в наявності
Наступний Попередній
Scroll