Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5

Від чого залежить ціна книги?

Кінцеву вартість книги можна умовно розділити на дві складові-пряму і непряму

До прямої вартості книги можна віднести:
1. Тип обкладинки (м'яка або тверда)

Книга в м'якій обкладинці набагато дешевше у виробництві ніж книга в твердій палітурці. Відмінності в тому, що м'який палітурка гнеться, твердий - немає. Однак є переваги і недоліки як одного виду книг, так і іншого. Видання в твердій палітурці розраховане на неодноразове прочитання, а також для прикраси книжкових полиць домашньої бібліотеки. Видання в м'якій палітурці ідеально підійде для читання в дорозі або носіння наприклад в сумці.

2. Обсяг публікації (тираж)

Чим більший тираж видання, тим дешевша кінцева вартість одиниці (книги).

3. Вид паперу на текстовий блок і матеріалів на обкладинку

В основному у виробництві книг використовують: офсетний, крейдований, дизайнерський папір і деякі види картону. Різниця в ціні між даними видами паперу відрізняється в рази.

4. Барвистість видання (кількість використовуваних фарб)
5. Популярність автора

Чим вище популярність автора, тим на більшу частку від ціни книги він претендує.

Образно кажучи, книга, видана на крейдованому папері, з кольоровими ілюстраціями, в твердій палітурці з золотим тисненням і в глянцевому суперобкладинці виявиться раз в п'ять-шість дорожче, ніж книга того ж обсягу і тиражу, але надрукована на газетному папері, в чорно-білому виконанні і в м'якій обкладинці, покритій просто лаком.

До непрямої вартості відносять:
1. Торгова націнка

Тут починається найцікавіше. У більшості постачальників є рекомендована роздрібна ціна при якій магазини не мають права знижувати ціну нижче цього порогу. Але при цьому він має право піднімати її до нескінченності. Тому, кожен магазин продає товари за різними цінами. Принцип-чим більше, тим краще.

Наш магазин працює строго за рекомендованими роздрібними цінами, тобто покупець не тільки гарантовано отримує добірку найкращих і найякісніших товарів, але ще і може бути впевнений, що йому не накрутили зайвого.

Ми працюємо з основними постачальниками книжкової продукції, які надають нам оптові ціни і забезпечують найширшим асортиментом продукції. Мінімальна націнка на товар дозволяє нам вигідно конкурувати з основними гравцями ринку і надалі забезпечувати розвиток нашого інтернет – проекту. Вигідне розташування інтернет-магазину дозволяє значно знизити витрати на транспортування продукції і миттєву відправку навіть у найвіддаленіші місця України.

2. Попит (дефіцит)

Якщо книгу складно дістати, закінчується тираж або попит на книгу набагато перевищує пропозицію, ціна на неї може зростати у більшості продавців.


Scroll
 (044) 333-6783   (099) 109-3003    (098) 054-3003    (073) 053-3003 Онлайн чат Telegram Написати на пошту