Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5

Умови повернення товару

Відповіді на основні питання пов'язані з гарантією і зобов'язаннями, і повернення товару наведені нижче

Чи можу я обміняти або повернути товар?

Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню.
Серед усього іншого до таких товарів належать друковані видання (в т.ч. книги і настільні ігри).
Однак інтернет магазин «Bookovka» піклуючись про своїх клієнтів, надає можливість обміняти або прийняти повернення друкованих видань, що не були у використанні, протягом 14 днів з моменту покупки.
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся в тому що:


• товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів прочитання і т. п.
• товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки

УВАГА!
Будь ласка, перевірте відсутність дефектів на упаковці та на товарі при його отриманні.
У разі пошкодження упаковки або товару ― необхідно відмовитися від отримання товару, а також ОБОВ'ЯЗКОВО скласти акт (претензію). У разі відсутності акту пошкодження товару транспортною компанією, претензія покупця не може бути задоволена.

Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна в нашому офісі за адресою:


м. Київ, вул. Тампере 5.
Графік роботи офісу з Понеділка по П'ятницю з 9:00 до 20:00.

Якщо Ви живете не в Києві, можете відправити товар назад за допомогою служби доставки і обов'язково повідомити нам номер транспортної декларації та реквізити для зарахування грошей з повернення. Звертаємо Вашу увагу, що товар повинен бути надійно упакований. Вартість доставки та упаковки товару оплачується за рахунок покупця.

Скільки чекати повернення коштів?

  • В офісі повернення грошових коштів здійснюється готівкою або на платіжну карту, в момент здійснення повернення товару.
  • Якщо повернення здійснюється поштою, протягом 2-х робочих днів після отримання нами посилки. Гроші за повернення будуть зараховані на платіжну карту або розрахунковий рахунок.
Чи можу я повернути, поміняти або скасувати замовлення на цифрову книгу?

На жаль, ні. Цифрові книги / аудіокниги не підлягають поверненню або обміну. У разі оплати клієнтом за надання доступу до скачування контенту і неможливості його безпосередньо завантажити з технічних або будь-яких інших причин (що виникли на стороні і з вини покупця), повернення грошових коштів не проводиться, А Контент буде вважатися отриманий належним чином. Повернення грошових коштів можливе тільки в тому випадку, якщо продавцем було надано неробочий файл (який неможливо відтворити або зберегти (якщо це доведено після перевірки продавцем) і в разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу.

Scroll
 (044) 333-6783   (099) 109-3003    (098) 054-3003    (073) 053-3003 Онлайн чат Telegram Написати на пошту