Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5
#E48812474
PDF-книга
E48812474

Ресторанные ведомости №07/2019 (E48812474)

Знижена ціна! Ресторанные ведомости №07/2019

Автор: Литагент РИК Ресторанофф

Мова: Російська

9999 Предметів

Статус: В наявності

Переглянути всі характеристики ↓
У новому номері (липень 2019 року) журналу "Ресторанні відомості" COVER STORYРоман Панченко, Вадим Кисляк : "Наше УТП? Непомірне почуття прекрасного з ухилом в... далі->

Детальніше

260 грн.

325 грн.

-20%

Як завантажити і оплатити?

- +

У новому номері (липень 2019 року) журналу "Ресторанні відомості"

COVER STORY

Роман Панченко, Вадим Кисляк : "Наше УТП? Непомірне почуття прекрасного з ухилом в перфекціонізм"

Ці ростовські ресторатори почали співпрацювати в 2004 році: запустили популярні в місті мережі кав'ярень і сімейних кафе, відкрили декілька закладів. У 2010 році Роман і Вадим створили групу компаній "Хороші ресторани", і відтоді слава про кожен їх новий проект виходить далеко за межі регіону. Власники ресторанів "ОнегинДача", New York, "Беллуччи", "Гаврош" (і інших успішних проектів) розповіли про те, як міняється ресторанний ринок на півдні країни, про ростовську ментальність, столичних амбіціях і про рецепт ефективного партнерства.

ЇЖА І НАПОЇ

Шеф

Жоан Року : "Ідеї треба черпати у своїй історії"

Один з трьох знаменитих братів Року, співвласник ресторану El Celler de Can Roca (3 зірки Мишлен, 2-е місце в рейтингу The World's 50 Best Restaurants), приїхав в Москву на гастрономічний освітній проект Estrella Damm Gastronomy Congress і розповів про причини успіху іспанської кухні і про те, чим такі хороші російські соління.

Бар

Євгенія Качалова. "Жити граючи" - нова філософія щастя

Власниця мережі винних барів "Винний базар" розповіла про те, чому в ресторанному бізнесі важливо не прив'язуватися до однієї концепції і як рухатися у різних напрямах, не втрачаючи себе.

Сергій Шумихин. Ігристі вина "Долина Лефкадия". Чому можна і треба пити російські ігристі

Бренд-амбассадор вин "Долина Лефкадия" руйнує два стереотипи: про те, що ігристі можна подавати тільки на свято, і про те, що краще ігристе - у Франції.

Гідна нагорода гідному смаку

Продукція ВАТ "Турівський молочний комбінат" взяла участь в міжнародному дегустаційному конкурсі, який щорічно проводиться у Брюсселі під егідою International Taste Institute. М'які сири CooKing і Bonfesto удостоєні нагороди Superior Taste Award з врученням Золотої зірки.

Сомельє

Діана Дворецкая. Гезы літніх марень

Пивний сомельє компанії Upster (мережа пивних ресторанів Brasserie Lambic, TooMuch), що управляє, вважає, що гезы - прекрасна альтернатива шампанському, ігристим винам і аперолю. Ці напої віддають перевагу тим, хто не бажає бачити в пиві продукт масового споживання, а мистецтво пивоваріння ставить на один рівень з виробництвом якісного вина.

Напій c історією

Сьогодні в європейських країнах величезну увагу приділяють історії пивоваріння і культурі споживання пива. А ось в Росії такого трепетного відношення до пива доки немає. Щоб заповнити цей пропуск, співробітники пивоварної компанії "Балтика" запустили ряд освітніх ініціатив, присвячених благородному напою, проводять різні дослідження, результатами яких готові ділитися з клієнтами для зростання інтересу до пива.

Бартендер

Артем Перук. Найжаркіший союз літа. Напівсекретний мексиканський бар виходить з тіні

Літо в Marketplace, мережі ресторан-маркетов з відкритою кухнею і живою атмосферою європейського ринку, розпочалося з колаборації з командою El Copitas Bar - мексиканського закладу з Санкт-Петербургу, що займає 39-й рядок в рейтингу The World's 50 Best Bars. Співвласник El Copitas Bar, Bartenders Faqtory і Paloma Cantina розповів, яким має бути справжній бартендер.

ТЕХНОЛОГІЇ

Кар'єра

Ніна Макогін. Зустрічають по одягу? Інтерв'ю при прийомі на роботу - пан або пропав

Засновник і власник кадрового агентства RABOTARESTORAN.RU порадила, як правильно відповідати на питання і поводитися в час аудіо- або відеоінтерв'ю, при жвавій розмові з потенційним працедавцем.

Санітарія

Костянтин Кривошонок. Контрольна закупівля. Нові правила гри в ресторанах

Головний санітарний лікар ФРиО, автор книги "Як не отруїти гостей в ресторані. Безпечне живлення. ХАССП - уся правда" робить прогноз: в найближчому майбутньому у рамках національних проектів РФ організація харчування населення вийде на перший план державної політики контрольно-наглядової діяльності. Адже перші підтвердження цьому вже є.

Особистий досвід

Сергій Ерошенко. Про кухню чесно. Як бути шеф-охотником, шеф-кухарем і шеф-менеджером в одній особі?

Двадцятирічний досвід роботи в ресторанній сфері на момент початку бізнесу, особиста зацікавленість в успіху проекту, а також граничне чесне відношення до справи допомогли Сергію - шеф-кухареві і рестораторові - знайти свою віддану аудиторію, завоювати безліч професійних нагород і потрапити в перші рядки московських ресторанних рейтингів.

Маркетинг

Андрій Поздняков. Тернистий шлях вгору. Чи легко стати і бути директором ресторану?

Генеральний директор мережі ресторанів "Китайські новини" упевнений, що 98иректоров починали свою кар'єру офіціантами. Він і сам колись пройшов цей шлях, і досить нестримно - за десять місяців здолав сходинку менеджера і став директором.

СПЕЦПРОЕКТ: ZERO WASTE

Чисте життя

Філософія Zero Waste, що з'явилася в США, сьогодні стала трендом у всьому світі, адже екологічна катастрофа погрожує планеті, тобто кожному з нас. Гравці ринку HoReCa активно включаються в загальний рух по захисту довкілля, знаходячи Zero Waste практичне застосування на своїх кухнях, що сприяє зростанню не лише лояльності, але і прибутку.

На зелений колір. Як "озеленювати" ресторан

Сьогодні бути прибічником зеленого - означає йти в ногу з часом. В наші дні дві третини відвідувачів ресторанів готові витрачати більше, якщо заклад працює по принципах Zero Waste. Ставши одним з апологетів філософії збереження довкілля, ресторатор може не лише утримати постійних відвідувачів, але і притягнути нових клієнтів, а також збільшити прибуток закладу і підвищити його рейтинг в очах громадськості.

Коли все в плюсі

На порядку денному майже усіх закладів громадського харчування, що поважають себе, стоїть питання: як не просто відмовитися від загрозливого екології планети пластика, але і замінити його матеріалами, що швидко розкладаються, легко утилізованими.

Олег Лега. Живий бізнес. Ресторатори у боротьбі за екологію

У кінці червня за ініціативою мережі кафе-пекарень "Буше" в Москві пройшов другий форум "Зелений бізнес. Жива планета". За рік екологічної програми компанії вдалося зменшити кількість відходів і запрацювати на цьому. Зараз мережа "Буше" переробляє 47тходов, знешкоджує 53Идейный натхненник програми, власник компанії, співавтор маніфесту "Нова щирість" міркує про майбутнє ресторанного бізнесу і планети.

Дмитро Блинов. Щедрий урожай

Ресторан з Санкт-Петербургу уперше став учасником "золотої сотні" - розширеного списку премії The World's 50 Best Restaurants. Новий проект Дмитра Блинова і Рената Маликова Harvest зайняв в нім 92-е місце. Успіх проекту на міжнародній арені не в останню чергу пояснюється реалізацією усвідомленого споживання і концепції Zero Waste на кухні ресторану.

Фудшеринг: нагодуй ближнього свого

Кілька років тому локальні співтовариства небайдужих людей по всьому світу запустили рух фудшеринга (від англ. food - "їжа" і sharе - "ділитися"). Це перетворилося на міжнародну акцію по порятунку як придатних до вживання продуктів, так і голодуючих людей.

ТАКОЖ В НОМЕРІ

ДУМКА

Олександр Котюсов. Ресторани як люди. Чи потрібні реновації старим закладам?

Президент ГК "БЕНКЕТ" (Нижній Новгород) з 100yой упевненістю стверджує: ресторанів з історією більше двадцяти років в країні сьогодні украй мало. Поради експерта допоможуть продовжити життя закладам громадського харчування.

Руслан Раджапов. Мінус попит плюс конкуренція. Як працювати і розвиватися в непростих ринкових умовах

Підприємець, власник, CEO, керівник, партнер ресторанної мережі CORREAS, ведучий кулінарних курсів "Готуємо удома, як в ресторані" упевнений, що купівельна здатність населення знижується третій рік підряд. Як же ресторанам вижити в таких непростих умовах? Прості уроки професіонала ресторанного бізнесу допоможуть початкуючим рестораторам успішно запустити усі свої проекти.

ЗАХОДИ

Щоденник рестотура. Європейські пекарні. Технології майбутнього

З 24 по 26 червня у французькому Лионе проходив масштабний рестотур, організований інформаційною групою "Ресторанні відомості" і компанією Export'ease. За три дні його учасники змогли познайомитися з дванадцятьма новими концепціями пекарень.

Сніданок усієї планети

C 17 по 19 червня в Москві проходив III Міжнародний повчальний форум для кухарів "Завтра'к Шефа". На заході, що зібрав 2870 учасників, виступило 138 експертів з Росії, країн СНД, Європи, з Ізраїлю і США. Організатор форуму - компанія PIR Expo.

НОВИНКИ РИНКУ

r _ keeper: автоматизований "стоп-лист"

Інформація про те, що сьогодні какие- те блюда в меню не представлені, повинна поступати максимально оперативно, бути десь відмічена і зафіксована. Для цього персонал закладу використовує такий інструмент, як "стоп-лист" - список блюд, закритих для продажу на певний час, що коригується впродовж дня.

БЛІЦ

Сім питань шеф-кухареві

Навчання в кулінарній школі Tetkool стало поворотним моментом в кар'єрі шеф-кухаря Олексія Алексєєва. Саме тут він перейнявся новою філософією кухні північних країн. Ідея локальних і сезонних продуктів лягла в основу його власного творчого підходу до приготування блюд. У 2017 році Олексій очолив кухню ресторану Nordic. У планах Nordic - відкриття власних теплиць і гастролабораторий, в яких скандинавський мінімалізм сперечатиметься з російською винахідливістю.

ПІБ Автора Литагент РИК Ресторанофф
Мова Російська
Вік 18
Серія Журнал «Ресторанные ведомости» 2019
Дата виходу 2019
Рейтинг 10
Тип книги PDF книга
Способи доставки товарів

Сума замовлення до 1500 грн.
 • Доставка кур'єром по Києву (50 грн.)
Якщо Ви оформили замовлення до 09:00 в робочі дні (Понеділок - субота), кур'єри доставлять його протягом дня з 15 до 20. Замовлення оформлені після 09:00 В робочі дні (понеділок - субота), будуть доставлені на наступний робочий день. Замовлення, які оформлені в неділю або святкові дні, будуть доставлені в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що у віддалені райони Києва (Бортничі, Софіївська-Борщагівка, Петропавлівська-Борщагівка, Чайка, Жуляни та т.д.) вартість доставки становить 100 грн. Ви можете перевірити вашу адресу і зону доставки за посиланням>


 • Доставка в відділення «Нова Пошта» (від 28 грн.)
Вартість доставки товарів «Нова Пошта» регламентується тарифами даної компанії. В середньому по Україні становить 35 грн., в залежності від ваги, розміру посилки та регіону доставки.
Якщо Ваше замовлення підтверджено до 16:00 в робочі дні (понеділок - субота), ми відправимо його в той же день . Замовлення, підтверджені після 16.00 або у вихідні дні (неділя) відправляються в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що всі відправлення автоматично повертаються відправнику на 7 робочий день, з моменту прибуття посилки на склад одержувача.


 • Доставка оператором поштового зв'язку «Укрпошта» (35 грн).
Доставки через оператора поштового зв'язку "Укрпошта" повинні бути попередньо оплачені. Терміни доставки посилки цим перевізником складає 2-5 днів. Звертаємо Вашу увагу, що відправка замовлень здійснюється до 12:00 у вівторок та п'ятницю.

 • Самовивіз (безкоштовно)
Самовивіз товарів Ви можете здійснити за адресою:
 • м. Київ, вул. Тампере 5 Графік роботи самовивозу з 06 00 до 2300 (без вихідних)*.
 • м. Київ, вул. Пестеля 9  (при замовленнях від 100 грн.) Графік роботи самовивозу з 10 30 до 1800 (з понеділка по п'ятницю). Розрахунок тільки готівкою. Відео як нас знайти тут ->
Перед приїздом обов'язково дочекайтеся підтвердження Вашого замовлення. Комплектація замовлень на самовивіз відбувається з понеділка по суботу. Замовлення, які надійшли у вихідні дні оброблюються в перший робочий день.

Сума замовлення понад 1500 грн.
.
 • Безкоштовна доставка будь-яким з перерахованих вище варіантів доставки

Звертаємо Вашу УВАГУ, що при виборі способу оплати "оплата за товар після його отримання", комісія перевізника оплачується клієнтом окремо. Так само, ця умова не поширюється на адресну доставку "Нової пошти".


Експрес - доставка за 1 годину
 • Доставка на таксі

Після узгодження часу приїзду автомобіля і супутніх деталей доставки, обраний товар доставляється за вказаною адресою. Експрес-доставка здійснюється після повної оплати за товар в робочий час ( з Понеділка по Неділю з 1000 по 1800).


Способи оплати

Мінімальна сума для оформлення замовлення становить 50 грн. Будь ласка, враховуйте цей факт при виборі товарів в нашому магазині.


 • Готівкою при отриманні товару
Ви оплачуєте при отриманні товару в офісі (самовивезення) або при замовленні кур'єрської доставки по м.Києву

 • Платіж з післяплатою
Оплата з післяплатою можливий при відправці товару через службу доставки «Нова пошта». Ми відправляємо товар без будь-яких передоплат. Ви оглядаєте посилку на пошті, і якщо це те що Вам потрібно, оплачуєте отримання товару. При виборі післяплати, вартість доставки збільшується на суму зворотного пересилання грошових коштів 2% від суми + 20 грн. (дана комісія стягується компанією "Нова пошта"). Мінімальна сума замовлення для оправлення післяплатою становить 100 грн.

 • Оплата на карту Приватбанк або МоноБанк
При виборі способу оплати - Оплата на карту Приватбанку, менеджер інтернет-магазину перевіряє наявність товару і відправляє клієнту інформацію з реквізитами рахунку. У коментарях до платежу, для прискорення ідентифікації платежів, обов'язково вказуйте номер Вашого замовлення, а також передайте нам інформацію про факт здійснення платежу будь-яким зручним для Вас способом (ел. пошта, viber).

 • Онлайн оплата платіжними картами VISA, MasterCard
Оплата товару банківськими платіжними картами VISA, MasterCard через безпечний сервіс електронних платежів. Ваші дані надійно захищені системою шифрування, а обмін інформацією проводиться по захищених каналах, з використанням протоколу https. Наш магазин не збирає і тим більше не передає Ваші платіжні дані третім особам. Після оплати, Ваше замовлення відразу передається на комплектацію і відправку.

 • bank.jpg Банківський переказ на розрахунковий рахунок
Після оформлення замовлення та узгодження наявності з менеджером магазину, Вам буде підготовлений рахунок на оплату з реквізитами для оплати на наш поточний рахунок в банку.

Написати відгук
Ресторанные ведомости №07/2019

Ресторанные ведомости №07/2019

Мій відгук
Товари з цієї категорії
 • Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в Москве
  903 грн. 20%скидка 722 грн.
  Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в Москві, роботи А. М. Опекушина, відбулося 6/18 червня 1880 р. Пов'язані з ним урочистості носили характер широкої литературно-общес...

  Ціна: 722 грн. 903 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3007485 В наявності
 • Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января н. ст. 1876 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января

  Суспільство "Художня бесіда"

  Суспільство "Художня бесіда" ("Umelecka bezeda", "Художній клуб") було організовано в Празі в 1863 р. з метою об'єднання представників літератури...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020155 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.

  Третій лист Тургенева в "Наше

  Третій лист Тургенева в "Наше століття" є продовженням полеміки з питань, зачеплених в другому листі в ту ж газету. Звинувачення А. С. Суворина, висуну...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020225 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.

  На початку 1877 р. в паризькому

  На початку 1877 р. в паризькому журналі "La Republique des Lettres" з відома Тургенева був надрукований французький переклад "Розповіді батька Олексія". Оригінальний т...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020195 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая 1877 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая

  Цей лист в редакцію "Нашого

  Цей лист в редакцію "Нашого століття" безпосередньо пов'язаний з попереднім листом в ту ж газету (11/23 квітня 1877 г), в якому Тургенев виражає своє в...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020205 В наявності
 • Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14 мая 1869 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14

  Справжній лист посланий був

  Справжній лист посланий був Тургеневым 2 (14) травня 1869 р. П. В. Анненкову з проханням надрукувати його в "С.-Петербургских відомостях". Анонімний фейлетон, в ...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020075 В наявності
 • Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской словесности, 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской

  Приводом для офіційного поводження

  Приводом для офіційного поводження Тургенева з листом до секретаря Суспільства любителів російської словесності П. А. Бессонову послужила стаття П. Бібліографа ...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020135 В наявності
 • Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая 1876 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая

  Російська библиотека-читальня в

  Російська библиотека-читальня в Парижі була створена на початку 1875 р. за ініціативою членів російської колонії, що складалася головним чином з політичних эмигранто...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020165 В наявності
 • Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10 декабря 1862 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10

  Чорновий автограф, озаглавлений

  Чорновий автограф, озаглавлений (пізніше) Тургеневым: "Лист в "Північну бджолу" про шахрая Некрасова", містить після слів: "бачить мене майже щоночі в ...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020005 В наявності
 • Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону",

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону", тобто. А. И. Герцену, є відповіддю на замітку "Крадійство", автором якої був князь П. В. Долгоруков - фактично...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019995 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3

  У "Бібліографічній замітці" П. П.

  У "Бібліографічній замітці" П. П. Васильєва, що викликала лист Тургенева до M. M. Стасюлевичу, говорилося: "У своїх "Літературних спогадах" И. С. Турген...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020145 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1869/2 января 1870 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря

  Лист був адресований Тургеневым М.М.

  Лист був адресований Тургеневым М.М. Стасюлевичу. Повість Тургенева "Дивна історія" була надрукована в німецькому перекладі перш ніж в оригіналі в Росії....

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020085 В наявності
 • Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.

  Автор кореспонденції з Парижу,

  Автор кореспонденції з Парижу, надрукованої в газеті "День" 1 липня ст. ст. 1863 р., приписав Тургеневу намір висміяти в грубій формі статті, що поміщали...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020015 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16 декабря 1856
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H.

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H. Каткову взяти участь в заснованому їм журналі "Російський вісник". 28 листопада/10 грудня 1855 р. письменник повідомив Каткову...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019955 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13 января 1857
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13

  Катків прийняв повість "Фауст" за

  Катків прийняв повість "Фауст" за ненаписані ще "Примари" і в оголошенні про видання "Російського вісника" на 1857 рік публічно звинуватив Тургенева в тому, що ...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019965 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14 (26) февраля 1868
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14

  З Артуром Бені (1840-1868) -

  З Артуром Бені (1840-1868) - журналістом і перекладачем, англійцем за національністю і англійським підданим, що народилися в Польщі, Тургенев познайомився в...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020025 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 9/21 июля 1868 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  7/19 липня 1868 р. в

  7/19 липня 1868 р. в "С.-Петербургских відомостях" була надрукована рецензія на 1-ій том мемуарів П. В. Долгорукова. Рецензент цієї газети, Незнайомець (А. С. Су...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020035 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21 апреля/3 мая 1872 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років з дня публікації першої розповіді з циклу "Записок мисливця", а в серпні того ж року виконувалося 20-річчя виходу у св...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020115 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 8/20 января 1870 г.
  903 грн. 20%скидка 722 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  Приводом для написання статті

  Приводом для написання статті Тургенева про поезію Я. П. Полонского послужили нарікання останнього на неувагу критики і на жалюгідну роль ліричного поета в о...

  Ціна: 722 грн. 903 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020095 В наявності
 • Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.

  Приводом для листа послужила

  Приводом для листа послужила публікація у французькій газеті "Gaulois" 10 лютого 1882 р. статті, що торкалася обставин висилки П. Л. Лаврова з Париж...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020315 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.

  Тургенев визнав необхідним офіційно

  Тургенев визнав необхідним офіційно спростувати звістку про свою смерть, оскільки воно досить широко поширилося в іноземному друці.

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020105 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.

  Лист звернений до редактора

  Лист звернений до редактора впливової паризької газети "Le XIX - e Siecle", літератора і знайомого Тургенева Эдмону Абу (1828-1885). Воно було написане у связ...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020275 В наявності
 • Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа 1854 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа

  Написано у зв'язку з появою в 1854

  Написано у зв'язку з появою в 1854 р. французького перекладу "Записок мисливця", виконаного Э. Шаррьером : "Memoires dun seigneur russe ou tableau de la si...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019945 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.

  Лист Тургенева редакторові паризької

  Лист Тургенева редакторові паризької газети "Le Temps", А. Эбрару є продовженням полеміки з приводу розповіді "Сон". Найближчим приводом написання листа...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020215 В наявності
 • Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.

  У офіціозній газеті "Le Nord", що

  У офіціозній газеті "Le Nord", що видавалася в Парижі на рахунок російського уряду, в № 22 від 10/22 січня 1858 р. була поміщена кореспонденція з Москви ...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019975 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.

  Лист був надрукований з редакційним

  Лист був надрукований з редакційним вступом: "Великий російський письменник р. Іван Тургенев зробив нам честь прислати нижченаведений лист, в якому обійнявши...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020295 В наявності
 • Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.

  Лист передував публікації

  Лист передував публікації французького перекладу "Напередодні", що друкувався в XVII - XVIII томах "Revue Europeenne" за 1861 р. Переклад був виконаний И. Справ...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019985 В наявності
 • Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2 января 1880 г.
  602 грн. 20%скидка 482 грн.
  Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2

  Лист представляє собою відповідь на

  Лист представляє собою відповідь на фейлетон "Іногороднього обивателя" (псевдонім Б. М. Маркевича) "З берегів Неви", надрукований в газеті M. H. Каткова у связ...

  Ціна: 482 грн. 602 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020285 В наявності
 • Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.

  Лист Тургенева викликаний

  Лист Тургенева викликаний редакційною заміткою, поміщеною в "Біржових відомостях" № 18, 19 січня) у відповідь на його лист в редакцію "Російської правди".

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020255 В наявності
 • Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.
  361 грн. 20%скидка 289 грн.
  Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для свого бенефісу "Місяць в селі" Тургенева. Але оскільки, за її словами, "п'єса в тому вигляді, як вона надрукована, показалася з...

  Ціна: 289 грн. 361 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020245 В наявності
Далі Назад
Книги того ж автора
Наступний Попередній
Scroll