Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5
#E48812480
PDF-книга
E48812480

Ресторанные ведомости №08/2019 (E48812480)

Знижена ціна! Ресторанные ведомости №08/2019

Автор: Литагент РИК Ресторанофф

Мова: Російська

9999 Предметів

Статус: В наявності

Переглянути всі характеристики ↓
У новому номері (серпень 2019 року) журналу "Ресторанні відомості" COVER STORYЕлена і Іван Меркуловы : "Успішно розвиватися можна тільки у безмежному простран... далі->

Детальніше

259 грн.

323 грн.

-20%

Як завантажити і оплатити?

- +

У новому номері (серпень 2019 року) журналу "Ресторанні відомості"

COVER STORY

Олена і Іван Меркуловы : "Успішно розвиватися можна тільки у безмежному просторі"

Вже більше двадцяти років виставка PIR Expo - головна подія індустрії гостинності. Утримувати першість ринку, що на постійно міняється і зростаючому, дозволяють досвід і розуміння важливості моменту. Іван і Олена упевнені: будь-яка ідея матиме успіх тільки при реалізації в потрібному місці і в потрібну годину. Саме це дало їм можливість окрім основного проекту створити не менш значимі заходи "Завтра'к Шефа", Moscow Bar Show, Московський кавовий фестиваль.

ЇЖА І НАПОЇ

Продукт місяця

Великим планом

Крупи - інтернаціональний продукт, який нерідко стає тим фундаментом, на якому будується автентична гастрономія. Так, російську кухню складно представити без гречки, що томиться в печі, а японську - без відвареного рису. Про роль круп в сучасній кулінарії міркують талановиті молоді кухарі. Артем Мухін упевнений, що гречка - уособлення російської кухні, а Андрій Красов вважає, що дуже важливо вибирати правильний сорт рису для кожного блюда.

Шеф

М'ясо по-турецьки. Ресторан з національним колоритом. Джихан Дениз

На Новому Арбате відкрився ресторан турецької кухні Cihan Turkish Steak Kebab. Він об'єднав автентичні рецептури, любовно зібрані в різних куточках країни, і сучасні кулінарні тренди. Близько двох десятків видів стейків і експерименти з вологим визріванням м'яса - втілення двадцятирічного досвіду нової фігури на російській гастросцене, шеф-кухаря Джихана Дениза.

Бар

Вадим Петров : "Щоб високо злетіти у барном справі, потрібно уміти рахувати"

У його портфоліо - робота в закладах Новікова, Тютенкова, Раппопорта. Стиль шеф-бармена ресторану Aviator - унікальна ароматика, концептуальні задуми в поданні і, звичайно, смак. Вадим упевнений, що до кожного клієнта необхідно шукати свій підхід: одних дивувати поданням, інших - точно вивіреними пропорціями.

ТЕХНОЛОГІЇ

Точка зору

Ігор Бухаров. Спершись ліктем на гільйотину. Оцінка регулюючих дій ухвалюваних законів

Президент Федерації рестораторів і отельеров Росії, громадський омбудсмен у сфері гостинності з питань ліквідації порушень прав підприємців вважає, що ті, хто думає, ніби ФРиО захищає лише найвідоміших і більших рестораторів країни, помиляються. Проблеми, з якими стикаються підприємці в ресторанному бізнесі, системні і торкаються кожного. Законодавство в країні одно, і його правозастосування однаково і для ресторану в центрі Москви, і для закладу на п'ять столиків в Знахідці.

Управління

Олена Победоносцева. Створити команду однодумців. Чому важливо розділяти цінності бренду?

Товариш по HR компанії UnoDosTres відповідає на часті питання: "Як створити команду однодумців"?, "Як зібрати разом "однакових людей"? ", "Як управляти ними так, щоб вони дивилися в один бік, не конфліктували, добре розуміли один одного, турбувалися про успіх компанії і жили інтересами ресторану"?. Зазвичай це завдання встає перед власником на етапі управління декількома закладами, коли в кожному окремому ресторані є свої̆ керівник, є співробітники, є результати роботи, є успіх - але немає команди.

Маркетинг

Ніна Макогін. До роботи мрії. Сім навичок високоефективного топ-менеджера ресторану

Засновник і власник кадрового агентства RABOTARESTORAN.RU з дванадцяти років роботи в ресторанному бізнесі вісім займалася підбором топ-менеджерів в заклади громадського харчування. На її шляху зустрічалася безліч кандидатів, які з тих або інших причин знаходилися не на вершині кар'єри. Сім навичок високоефективного топ-менеджера ресторану допоможуть отримати роботу мрії в XXI столітті.

Просування

Олена Селиванова. Локальне просування (local SEO). Як розрахувати рентабельність інвестицій (ROI) в local SEO

Експерт (RocketData. io) в області управління онлайн-присутністю вважає, що локальне просування (local SEO) - це комплекс заходів, спрямованих на поліпшення позицій у видачі по локальних запитах, а також оптимізація присутності в Cети фізичних точок компанії. Для ресторанної індустрії це має на увазі виправлення помилок (невірні адреси, телефони, режим роботи) на онлайн-картах, в навігаторах, геосправочниках і на інших майданчиках, працюючих з локальним пошуком.

Особистий досвід

Арсеній Мамутов. Пінний бізнес. Пивні заклади знову повернули собі минулу популярність

Пиво повертається на пік моди! Сьогодні пивні заклади все більше стають схожими на ресторани преміум-класу. Мережа Lambic - це класичні брюссельські брассери, перенесені на московський грунт. Один з авторів ідеї створення Brasserie Lambic Арсеній Мамутов пройшов шлях від офіціанта до власника бізнесу. Сьогодні він керівний партнер компанії Upster. На нім лежить відповідальність за пивний асортимент і бар.

СПЕЦПРОЕКТ: PRO МЯСЛ

Місткість ринку, перспективи розвитку

"Мore veggies, meatless" - цей слоган звучить із сторінок ділових видань і особистих блогів. У пошуках способів оздоровлення планети цілі держави включаються в пропаганду скорочення споживання продуктів тваринного походження. Але росіяни не поспішають відмовлятися від звичного раціону. За даними ВЦИОМ, в 2018 році тільки кожен сотий опитаний у віці 18 років і старше повідомив про те, що не їсть м'ясо.

Не рубай з плеча. Про прибуток і маржинальности м'ясних концепцій

Учора нас закликали проклясти вуглеводи, сьогодні - відмовитися від м'яса. Як в таких непростих умовах почувають себе м'ясні концепти і стейк-хаусы? Чи варто побоюватися, що зарубіжна ЗОЖ-вакцина змусить російського споживача виключити м'ясні блюда з раціону? Про усе це міркують ресторатори і шеф-кухаря Кирило Мартиненко, Генріх Карпин, Антон Фролов, Олександр Грицай і Сергій Кондаков

Григорій Мосин. М'ясо в розрізі

Бренд-шеф мережі супермаркетів "Перехрестя", автор книг, телеведучий і постійний учасник кулінарних шоу, упевнене, що м'ясо у свята і "великим дням" - етичний підхід по відношенню до самого собі і до планети. Втім, нас на планеті Земля - більше семи мільярдів, тобто в м'ясних концепціях завжди будуть досить тих, у кого "день ікс" вже настав.

Максим Торганов. Ремесло як мистецтво. Як відкрити успішний м'ясний ресторан за сім кроків

Перш ніж запустити перший м'ясний проект, він разом з бізнес-партнерами два роки вирощував бичків в господарстві Ленінградської області. Сьогодні Максим - співвласник ресторанів Max's Beef For Money (Москва) і BeefZavod (Санкт-Петербург). Що ще, окрім тотального занурення в тему і освоєння професії фермера, допоможе відкрити успішний ресторан - в майстер-класі від профі.

Эрдал Четинкая : "Попит на м'ясні блюда глобально не падає"

Стейк-хаус Chef Steak House by Erdal став четвертим проектом турецького кухаря після ресторанів Nusr - Et в Стамбулі і Дубаї, стейк-хауса Gunaydi у Баку і ресторану Ozgursef в Стамбулі. І першим в Росії. Шеф, що не говорить по-російськи, приїхав в столицю не один: щоб зберегти автентичність турецьких блюд, він привіз з собою колег по цеху - менеджерів, офіціантів, кухарів.

Мясоведение. Доданки ідеального стейка

Не секрет, що ресторану складно продати преміальний стейк навіть за собівартістю. Як це краще зробити, а також про те, як обробляти і зберігати м'ясо, щоб зменшити втрати в ресторані, розповіли шефи м'ясних закладів. Розкрили вони і секрет ідеального стейка.

ТАКОЖ В НОМЕРІ

ДУМКА

Сергій Миронов. Літнє меню. Які нині тренди в тренді?

Віце-президент ФРиО, ресторатор, власник мережі ресторанів "М'ясо Риба" міркує про те, що сезони в Росії не лише часто міняються, але і різко відрізняються один від одного. Але чи потрібно рестораторам встигати за ними, міняючи асортимент блюд в меню залежно від погоди за вікном? Як до цього віднесуться постійні гості?

Ілля Муртов. Відкрили. Закрили. Чи можна передбачити довге життя ресторану?

Засновник і засновник ресторанного агентства The Best Solutions, засновник, співзасновник і генеральний директор мережі Goodbeef (2009-2019), операційний директор УК "Арпиком" (2005-2008) жалкує, що 70ткрывшихся за останні двадцять років ресторанів закрилися. Значна ж частина тих, що вижили була ребрендирована, причому деякі - по кілька разів. Саме про ці "історії успіху" розповідає спікер.

Дмитро Алексєєв. Прийти, щоб повернутися. Про системне просування ресторану

Ресторанний критик, креативний директор агентства ресторанного маркетингу FoodisPR вважає, що питання: "А як потрібно було і що тепер робити"? - самі що часто задаються замовниками. Підвернулося приміщення, і прийшла революційна ідея відкрити ресторан. І ось опісля всього лише декілька місяців ресторан порожній. Немає концепції, стратегії розвитку, зон відповідальності, повноважень, договору - немає і результату.

Інна Щепетова. Я знаю пароль, я бачу орієнтир. Що допоможе уникнути помилок на старті проекту

Власник агентства Marketingstory. ru, викладач Novikov Business School, автор книги "Підручник ресторатора" робить прогнози про те, в якому сегменті громадського харчування краще будувати новий бізнес і яка кухня буде затребуваний через три-п'ять років саме у вашому місті?

ЗАХОДИ

Bon appetit в Лионе. Європейські пекарні. Технології майбутнього

Що пройшов у кінці червня у французькому Лионе рестотур, організований інформаційною групою "Ресторанні відомості" і компанією Export'ease, багато його учасників назвали задоволенням для душі і користю для бізнесу.

З доставкою додому. Перспективи розвитку ринку доставки готової їжі

10 і 11 вересня в Москві пройде практична конференція "Ринок доставки їжі. Головні вектори розвитку бізнесу. Технології, асортимент, сервіс". У заході, організованому інформаційною групою "Ресторанні відомості" за підтримки порталу restoranoff.ru, візьмуть участь більше двохсот чоловік. Важлива особливість конференції - велика кількість конкретних практичних рішень для тих, хто розвиває бізнес доставки їжі або тільки планує його почати.

Баром єдині. Зустрічаємо осінь на Barproof Awards і Moscow Bar Show

На початку осені в Санкт-Петербурзі стартують відразу дві ключові події барной індустрії Росії : 2 вересня відбудеться церемонія нагородження Barproof Awards, а з 3 по 5 вересня пройде Moscow Bar Show.

НОВИНКИ РИНКУ

БЛІЦ

Сім питань шеф-кухареві. Павло Пантета

Хинкали з правильним тонким тестом і соковитими начинками на вибір, ароматне лобио з червоної квасолі, капуста по-гурийски, маринована по фірмовому рецепту з додаванням буряка, кукурудзяні перепічки мчади - ці еталонні від шеф-кухаря ресторану-легенди "Кавказька полонянка" оцінять як шанувальники традиційних грузинських блюд, так і ті, хто тільки знайомиться з національний кухня Кавказ.

ПІБ Автора Литагент РИК Ресторанофф
Мова Російська
Вік 18
Серія Журнал «Ресторанные ведомости» 2019
Дата виходу 2019
Рейтинг 10
Тип книги PDF книга
Способи доставки товарів

Сума замовлення до 1500 грн.
 • Доставка кур'єром по Києву (50 грн.)
Якщо Ви оформили замовлення до 09:00 в робочі дні (Понеділок - субота), кур'єри доставлять його протягом дня з 15 до 20. Замовлення оформлені після 09:00 В робочі дні (понеділок - субота), будуть доставлені на наступний робочий день. Замовлення, які оформлені в неділю або святкові дні, будуть доставлені в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що у віддалені райони Києва (Бортничі, Софіївська-Борщагівка, Петропавлівська-Борщагівка, Чайка, Жуляни та т.д.) вартість доставки становить 100 грн. Ви можете перевірити вашу адресу і зону доставки за посиланням>


 • Доставка в відділення «Нова Пошта» (від 28 грн.)
Вартість доставки товарів «Нова Пошта» регламентується тарифами даної компанії. В середньому по Україні становить 35 грн., в залежності від ваги, розміру посилки та регіону доставки.
Якщо Ваше замовлення підтверджено до 16:00 в робочі дні (понеділок - субота), ми відправимо його в той же день . Замовлення, підтверджені після 16.00 або у вихідні дні (неділя) відправляються в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що всі відправлення автоматично повертаються відправнику на 7 робочий день, з моменту прибуття посилки на склад одержувача.


 • Доставка оператором поштового зв'язку «Укрпошта» (35 грн).
Доставки через оператора поштового зв'язку "Укрпошта" повинні бути попередньо оплачені. Терміни доставки посилки цим перевізником складає 2-5 днів. Звертаємо Вашу увагу, що відправка замовлень здійснюється до 12:00 у вівторок та п'ятницю.

 • Самовивіз (безкоштовно)
Самовивіз товарів Ви можете здійснити за адресою:
 • м. Київ, вул. Тампере 5 Графік роботи самовивозу з 06 00 до 2300 (без вихідних)*.
 • м. Київ, вул. Пестеля 9  (при замовленнях від 100 грн.) Графік роботи самовивозу з 10 30 до 1800 (з понеділка по п'ятницю). Розрахунок тільки готівкою. Відео як нас знайти тут ->
Перед приїздом обов'язково дочекайтеся підтвердження Вашого замовлення. Комплектація замовлень на самовивіз відбувається з понеділка по суботу. Замовлення, які надійшли у вихідні дні оброблюються в перший робочий день.

Сума замовлення понад 1500 грн.
.
 • Безкоштовна доставка будь-яким з перерахованих вище варіантів доставки

Звертаємо Вашу УВАГУ, що при виборі способу оплати "оплата за товар після його отримання", комісія перевізника оплачується клієнтом окремо. Так само, ця умова не поширюється на адресну доставку "Нової пошти".


Експрес - доставка за 1 годину
 • Доставка на таксі

Після узгодження часу приїзду автомобіля і супутніх деталей доставки, обраний товар доставляється за вказаною адресою. Експрес-доставка здійснюється після повної оплати за товар в робочий час ( з Понеділка по Неділю з 1000 по 1800).


Способи оплати

Мінімальна сума для оформлення замовлення становить 50 грн. Будь ласка, враховуйте цей факт при виборі товарів в нашому магазині.


 • Готівкою при отриманні товару
Ви оплачуєте при отриманні товару в офісі (самовивезення) або при замовленні кур'єрської доставки по м.Києву

 • Платіж з післяплатою
Оплата з післяплатою можливий при відправці товару через службу доставки «Нова пошта». Ми відправляємо товар без будь-яких передоплат. Ви оглядаєте посилку на пошті, і якщо це те що Вам потрібно, оплачуєте отримання товару. При виборі післяплати, вартість доставки збільшується на суму зворотного пересилання грошових коштів 2% від суми + 20 грн. (дана комісія стягується компанією "Нова пошта"). Мінімальна сума замовлення для оправлення післяплатою становить 100 грн.

 • Оплата на карту Приватбанк або МоноБанк
При виборі способу оплати - Оплата на карту Приватбанку, менеджер інтернет-магазину перевіряє наявність товару і відправляє клієнту інформацію з реквізитами рахунку. У коментарях до платежу, для прискорення ідентифікації платежів, обов'язково вказуйте номер Вашого замовлення, а також передайте нам інформацію про факт здійснення платежу будь-яким зручним для Вас способом (ел. пошта, viber).

 • Онлайн оплата платіжними картами VISA, MasterCard
Оплата товару банківськими платіжними картами VISA, MasterCard через безпечний сервіс електронних платежів. Ваші дані надійно захищені системою шифрування, а обмін інформацією проводиться по захищених каналах, з використанням протоколу https. Наш магазин не збирає і тим більше не передає Ваші платіжні дані третім особам. Після оплати, Ваше замовлення відразу передається на комплектацію і відправку.

 • bank.jpg Банківський переказ на розрахунковий рахунок
Після оформлення замовлення та узгодження наявності з менеджером магазину, Вам буде підготовлений рахунок на оплату з реквізитами для оплати на наш поточний рахунок в банку.

Написати відгук
Ресторанные ведомости №08/2019

Ресторанные ведомости №08/2019

Мій відгук
Товари з цієї категорії
 • Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в Москве
  907 грн. 20%скидка 726 грн.
  Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в Москві, роботи А. М. Опекушина, відбулося 6/18 червня 1880 р. Пов'язані з ним урочистості носили характер широкої литературно-общес...

  Ціна: 726 грн. 907 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3007485 В наявності
 • Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января н. ст. 1876 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января

  Суспільство "Художня бесіда"

  Суспільство "Художня бесіда" ("Umelecka bezeda", "Художній клуб") було організовано в Празі в 1863 р. з метою об'єднання представників літератури...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020155 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.

  Третій лист Тургенева в "Наше

  Третій лист Тургенева в "Наше століття" є продовженням полеміки з питань, зачеплених в другому листі в ту ж газету. Звинувачення А. С. Суворина, висуну...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020225 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.

  На початку 1877 р. в паризькому

  На початку 1877 р. в паризькому журналі "La Republique des Lettres" з відома Тургенева був надрукований французький переклад "Розповіді батька Олексія". Оригінальний т...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020195 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая 1877 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая

  Цей лист в редакцію "Нашого

  Цей лист в редакцію "Нашого століття" безпосередньо пов'язаний з попереднім листом в ту ж газету (11/23 квітня 1877 г), в якому Тургенев виражає своє в...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020205 В наявності
 • Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14 мая 1869 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14

  Справжній лист посланий був

  Справжній лист посланий був Тургеневым 2 (14) травня 1869 р. П. В. Анненкову з проханням надрукувати його в "С.-Петербургских відомостях". Анонімний фейлетон, в ...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020075 В наявності
 • Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской словесности, 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской

  Приводом для офіційного поводження

  Приводом для офіційного поводження Тургенева з листом до секретаря Суспільства любителів російської словесності П. А. Бессонову послужила стаття П. Бібліографа ...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020135 В наявності
 • Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая 1876 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая

  Російська библиотека-читальня в

  Російська библиотека-читальня в Парижі була створена на початку 1875 р. за ініціативою членів російської колонії, що складалася головним чином з політичних эмигранто...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020165 В наявності
 • Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10 декабря 1862 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10

  Чорновий автограф, озаглавлений

  Чорновий автограф, озаглавлений (пізніше) Тургеневым: "Лист в "Північну бджолу" про шахрая Некрасова", містить після слів: "бачить мене майже щоночі в ...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020005 В наявності
 • Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону",

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону", тобто. А. И. Герцену, є відповіддю на замітку "Крадійство", автором якої був князь П. В. Долгоруков - фактично...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019995 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3

  У "Бібліографічній замітці" П. П.

  У "Бібліографічній замітці" П. П. Васильєва, що викликала лист Тургенева до M. M. Стасюлевичу, говорилося: "У своїх "Літературних спогадах" И. С. Турген...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020145 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1869/2 января 1870 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря

  Лист був адресований Тургеневым М.М.

  Лист був адресований Тургеневым М.М. Стасюлевичу. Повість Тургенева "Дивна історія" була надрукована в німецькому перекладі перш ніж в оригіналі в Росії....

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020085 В наявності
 • Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.

  Автор кореспонденції з Парижу,

  Автор кореспонденції з Парижу, надрукованої в газеті "День" 1 липня ст. ст. 1863 р., приписав Тургеневу намір висміяти в грубій формі статті, що поміщали...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020015 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16 декабря 1856
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H.

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H. Каткову взяти участь в заснованому їм журналі "Російський вісник". 28 листопада/10 грудня 1855 р. письменник повідомив Каткову...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019955 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13 января 1857
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13

  Катків прийняв повість "Фауст" за

  Катків прийняв повість "Фауст" за ненаписані ще "Примари" і в оголошенні про видання "Російського вісника" на 1857 рік публічно звинуватив Тургенева в тому, що ...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019965 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14 (26) февраля 1868
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14

  З Артуром Бені (1840-1868) -

  З Артуром Бені (1840-1868) - журналістом і перекладачем, англійцем за національністю і англійським підданим, що народилися в Польщі, Тургенев познайомився в...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020025 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 9/21 июля 1868 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  7/19 липня 1868 р. в

  7/19 липня 1868 р. в "С.-Петербургских відомостях" була надрукована рецензія на 1-ій том мемуарів П. В. Долгорукова. Рецензент цієї газети, Незнайомець (А. С. Су...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020035 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21 апреля/3 мая 1872 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років з дня публікації першої розповіді з циклу "Записок мисливця", а в серпні того ж року виконувалося 20-річчя виходу у св...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020115 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 8/20 января 1870 г.
  907 грн. 20%скидка 726 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  Приводом для написання статті

  Приводом для написання статті Тургенева про поезію Я. П. Полонского послужили нарікання останнього на неувагу критики і на жалюгідну роль ліричного поета в о...

  Ціна: 726 грн. 907 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020095 В наявності
 • Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.

  Приводом для листа послужила

  Приводом для листа послужила публікація у французькій газеті "Gaulois" 10 лютого 1882 р. статті, що торкалася обставин висилки П. Л. Лаврова з Париж...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020315 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.

  Тургенев визнав необхідним офіційно

  Тургенев визнав необхідним офіційно спростувати звістку про свою смерть, оскільки воно досить широко поширилося в іноземному друці.

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020105 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.

  Лист звернений до редактора

  Лист звернений до редактора впливової паризької газети "Le XIX - e Siecle", літератора і знайомого Тургенева Эдмону Абу (1828-1885). Воно було написане у связ...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020275 В наявності
 • Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа 1854 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа

  Написано у зв'язку з появою в 1854

  Написано у зв'язку з появою в 1854 р. французького перекладу "Записок мисливця", виконаного Э. Шаррьером : "Memoires dun seigneur russe ou tableau de la si...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019945 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.

  Лист Тургенева редакторові паризької

  Лист Тургенева редакторові паризької газети "Le Temps", А. Эбрару є продовженням полеміки з приводу розповіді "Сон". Найближчим приводом написання листа...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020215 В наявності
 • Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.

  У офіціозній газеті "Le Nord", що

  У офіціозній газеті "Le Nord", що видавалася в Парижі на рахунок російського уряду, в № 22 від 10/22 січня 1858 р. була поміщена кореспонденція з Москви ...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019975 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.

  Лист був надрукований з редакційним

  Лист був надрукований з редакційним вступом: "Великий російський письменник р. Іван Тургенев зробив нам честь прислати нижченаведений лист, в якому обійнявши...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020295 В наявності
 • Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.

  Лист передував публікації

  Лист передував публікації французького перекладу "Напередодні", що друкувався в XVII - XVIII томах "Revue Europeenne" за 1861 р. Переклад був виконаний И. Справ...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019985 В наявності
 • Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2 января 1880 г.
  604 грн. 20%скидка 483 грн.
  Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2

  Лист представляє собою відповідь на

  Лист представляє собою відповідь на фейлетон "Іногороднього обивателя" (псевдонім Б. М. Маркевича) "З берегів Неви", надрукований в газеті M. H. Каткова у связ...

  Ціна: 483 грн. 604 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020285 В наявності
 • Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.

  Лист Тургенева викликаний

  Лист Тургенева викликаний редакційною заміткою, поміщеною в "Біржових відомостях" № 18, 19 січня) у відповідь на його лист в редакцію "Російської правди".

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020255 В наявності
 • Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.
  362 грн. 20%скидка 290 грн.
  Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для свого бенефісу "Місяць в селі" Тургенева. Але оскільки, за її словами, "п'єса в тому вигляді, як вона надрукована, показалася з...

  Ціна: 290 грн. 362 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020245 В наявності
Далі Назад
Книги того ж автора
Наступний Попередній
Scroll