Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5
#E48812482
PDF-книга
E48812482

Ресторанные ведомости №09/2019 (E48812482)

Знижена ціна! Ресторанные ведомости №09/2019

Автор: Литагент РИК Ресторанофф

Мова: Російська

9999 Предметів

Статус: В наявності

Переглянути всі характеристики ↓
У новому номері (вересень 2019 року) журналу "Ресторанні відомості" COVER STORYМихаил Соколов, Тимур Дмитрієв: "Наш бізнес - це наш спосіб життя. Ми фанатики!... далі->

Детальніше

259 грн.

324 грн.

-20%

Як завантажити і оплатити?

- +

У новому номері (вересень 2019 року) журналу "Ресторанні відомості"

COVER STORY

Михайло Соколов, Тимур Дмитрієв: "Наш бізнес - це наш спосіб життя. Ми фанатики"!

Тандем одних з найяскравіших рестораторів з Санкт-Петербургу склався в 2009 році. Тоді вони відкрили свій перший італійський ресторан Italy на Петроградській стороні, який у результаті виріс в компанію Italy Group. Як вдається підтримувати партнерські стосунки упродовж багатьох років, знаходити нові концепції і розвивати бізнес в двох столицях одночасно?

ЇЖА І НАПОЇ

Продукт місяця

Антонио Фреза. Як по олії. Вибираємо корисний продукт

Бренд-шеф ресторанів Арама Мнацаканова (Probka на Кольоровому бульварі, Probka на вулиці Добролюбова, Jerome, Mine) упевнений: якщо ви запитаєте француза секрет ідеального блюда, то у відповідь почуєте: "Олія, олія і ще раз олія". Мова, звичайно, про вершковий! А чи так часто використовують його в середземноморській кухні?

Роман Степаненко. До точки кипіння. Правильна олія для фритюру

Бренд-шеф компанії Bunge розповідає про рослинну олію лінійки Bunge Pro Cuisine. Універсальне Bunge Pro Cuisine U1 підходить для будь-яких, навіть найсміливіших інтерпретацій, а фритюрное - Bunge Pro Cuisine F1 - призначено в основному для блюд у фритюрі.

Шеф

Вітер змін. Володимир Чистяков : "На своїй кухні я друг і наставник"

Ще кілька років тому він працював на телебаченні, був успішним комерсантом і піарником, а зараз очолює кухню одного з наймодніших столичних проектів BURO TSUM. І модним цей ресторан рахують не за адресу прописки на даху Центрального універмагу Москви, а за талант його шефа. Що змусило Володимира круто змінити своє життя і встати у плити?

Бар

Володимир Журавльов. "Це не бістро і не кафе. Це - бар"! У Росії барів немає? Поки. Все адже тільки починається!

Експерт по історії бартендинга, бармен-архіваріус і один із засновників незалежного суспільства бартендеров Bartender Brothers Володимир Журавльов упевнений: і в Росії, і у світі барная культура розвивається, але хороших класичних барів в нашій країні доки немає. Але все буде добре.

ТЕХНОЛОГІЇ

Кар'єра

Ніна Макогін. Ресторанні довгожителі. Чи треба працювати в одному закладі більше десяти років?

Засновник і власник кадрового агентства RABOTARESTORAN.RU вважає, що передбачити ідеальний термін роботи в тому або іншому ресторані неможливо. Прийнято вважати, що оптимальний час перебування співробітника на одному місці - два-три роки. В цьому випадку він не засиджується, але і не скаче у пошуках кращого життя.

Управління

Інеса Ермишкина. Управління якістю послуг. Секрет успіху в ресторанному бізнесі

Бізнес-тренер і консультант в індустрії гостинності, керівник учбового центру компанії "Кофемания" пояснює: до формату casual dining відносяться усі демократичні заклади - від ресторанів і кафе-кондитерських до барів і нічних клубів. Багато фахівців сходяться на думці, що зараз саме вони найбільш затребувані, тобто прибуткові. У цього сегменту ринку висока динаміка розвитку.

Маркетинг

Інна Щепетова. Гостецентричный проект виживе! Чому customer experience увійшов до нашого життя?

Власник агентства Marketingstory.ru, викладач в Novikov Business School переконана, що сьогодні у фокусі закладів громадського харчування - гості. Саме споживачі стали одним з головних чинників впливу на бренди: вони рекламують, поширюють, критикують різні продукти і компанії. І, як наслідок, маркетинг стає тонше, изощреннее, діє на делікатніших рівнях. Міняється сама концепція взаємодії з клієнтами: поступово ресторани переходять до клиентоцентричной моделі бізнесу.

Особистий досвід

Антон Пинский. Великим накладом. Франшиза як інструмент популяризації концепції

Минулої осені ресторатор, засновник компанії Pinskiy Co в партнерстві з Аркадієм Новіковим і Гленом Баллисом відкрив на Патріарших ставках ресторан Avocado Queen - проект, що відразу завоював любов столичних foodies і адептів ЗОЖ. Цього року двері гостям розкрив другий Avocado Queen на Ібіці. Докотилася слава проекту і до регіонів.

СПЕЦПРОЕКТ: ФРАНЧАЙЗИНГ

Точки зростання. Стан ринку франшиз

Їжа - головна потреба людини, на задоволення якої ми завжди витрачатимемо гроші. Тому ніша громадського харчування здається привабливою для інвестицій і новачкам, і бізнесменам із стажем. У цьому контексті франчайзинг - один з найочевидніших способів зайти на ринок і зміцнитися там надовго.

Катерина Сойак. Стагнація на руку. Російський ринок цікавий зарубіжним рестораторам

Генеральний директор EMTG, організатор виставок франшиз BUYBRAND міркує про те, що в умовах падіння доходів населення на ринку франчайзингу йде перерозподіл інвестицій, який, втім, не позначається на позитивній динаміці. У сегменті HoReCa з'являються нові гравці - як зарубіжні, так і регіональні, здатні розворушити індустрію громадського харчування.

Експертна рада. Нюанси бізнесу "готових рішень"

Професіонали міркують про перспективи розвитку франчайзингового напряму.

Старт без ризику. Як розвиваються франчайзинговые проекти?

Економічна криза або нестабільність - сприятливий час для розвитку ринку по франшизі. У скрутних умовах бізнес шукає способи виживання з мінімальними рисками і витратами, і в цьому випадку франчайзинг одним дає можливість масштабувати бізнес з невеликими вкладеннями, іншим - стартувати з мінімальними рисками. Власники франшиз розповіли про унікальність їх пропозицій в 2019 році, а ті, хто будує бізнес по готових рішеннях, - про специфіку роботи на ринку.

Від Москви до самих до околиць.

Ресторатори - початківці і професіонали - намагаються розвивати бізнес по франшизі. Багато хто купує готові рішення, мріючи повторити успіх "великого брата". Але чи завжди подібний формат успішний?

ТАКОЖ В НОМЕРІ

ДУМКА

Ілля Муртов. Ресторан нерентабельний? Закриваємося з толком, з почуттям, з прибутком

Засновник і засновник освітньо-консалтингового агентства в індустрії живлення "Кращі рішення", засновник, співзасновник і генеральний директор мережі Goodbeef (2009-2019), операційний директор УК "Арпиком" (2005-2008) коментує ситуації, коли доводиться закривати ресторан в період діючого договору оренди приміщення. Як вийти з бізнесу без втрат, а ще краще - з прибутком?

Олександр Котюсов. Гендерний чинник. Чи повинен ресторатор грамотно розставляти офіціантів по столиках?

Президент ГК "БЕНКЕТ" (Нижній Новгород) не сумнівається, що гендерний чинник грає чималу роль в життя ресторану. Особливо в тій її частині, яка пов'язана з обслуговуванням.

ЗАХОДИ

Без меж. PIR Expo - 2019

З 7 по 10 жовтня в Москві пройде одно з наймасштабніших заходів в Росії і СНД у сфері HoReCa - міжнародна виставка PIR Expo - 2019.

Ніна Королева. Ловися, рибка! Чому сегмент HoReCa вибирає МЕТRО?

Закупник рибного відділу мережі торгових центрів METRO Cash Carry розповідає про асортимент рибного відділу мережі торгових центрів METRO, який постійно розширюється. Вже сьогодні в нім представлені більше 500 артикулів охолодженої риби. Річкова, морська, рифова (екзотична) - усі сорти розподіляються в магазини прямо в день постачання, дозволяючи клієнтам придбавати найсвіжіший продукт.

Курчат по осені рахують. Щорічна виставка франшиз

Більше 250 франшиз буде представлено на виставці BUYBRAND Expo - 2019, яка пройде в московському "Експоцентрі" з 18 по 20 вересня. На експозиції працюватимуть представники як регіональних, так і зарубіжних брендів.

НОВИНКИ РИНКУ

Облік робочого часу. Простий розрахунок зарплат і премій в r _ keeper

Враховуючи нюанси роботи в ресторанній індустрії, пов'язані з частою зміною співробітників, можна сказати, що контроль над персоналом безпосередньо впливає на прибуток закладу. Тому автоматизація процесів може відчутно допомогти в щоденному моніторингу команди.

БЛІЦ

Сім питань шеф-кухареві. Олександр Ким

Шеф-кухар нового проекту "Русалочка Суші", що відкрився в просторі One Door Community, упевнений, що талант кухаря важливий навіть в приготуванні класичних суші.

ПІБ Автора Литагент РИК Ресторанофф
Мова Російська
Вік 18
Серія Журнал «Ресторанные ведомости» 2019
Дата виходу 2019
Рейтинг 10
Тип книги PDF книга
Способи доставки товарів

Сума замовлення до 1500 грн.
 • Доставка кур'єром по Києву (50 грн.)
Якщо Ви оформили замовлення до 09:00 в робочі дні (Понеділок - субота), кур'єри доставлять його протягом дня з 15 до 20. Замовлення оформлені після 09:00 В робочі дні (понеділок - субота), будуть доставлені на наступний робочий день. Замовлення, які оформлені в неділю або святкові дні, будуть доставлені в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що у віддалені райони Києва (Бортничі, Софіївська-Борщагівка, Петропавлівська-Борщагівка, Чайка, Жуляни та т.д.) вартість доставки становить 100 грн. Ви можете перевірити вашу адресу і зону доставки за посиланням>


 • Доставка в відділення «Нова Пошта» (від 28 грн.)
Вартість доставки товарів «Нова Пошта» регламентується тарифами даної компанії. В середньому по Україні становить 35 грн., в залежності від ваги, розміру посилки та регіону доставки.
Якщо Ваше замовлення підтверджено до 16:00 в робочі дні (понеділок - субота), ми відправимо його в той же день . Замовлення, підтверджені після 16.00 або у вихідні дні (неділя) відправляються в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що всі відправлення автоматично повертаються відправнику на 7 робочий день, з моменту прибуття посилки на склад одержувача.


 • Доставка оператором поштового зв'язку «Укрпошта» (35 грн).
Доставки через оператора поштового зв'язку "Укрпошта" повинні бути попередньо оплачені. Терміни доставки посилки цим перевізником складає 2-5 днів. Звертаємо Вашу увагу, що відправка замовлень здійснюється до 12:00 у вівторок та п'ятницю.

 • Самовивіз (безкоштовно)
Самовивіз товарів Ви можете здійснити за адресою:
 • м. Київ, вул. Тампере 5 Графік роботи самовивозу з 06 00 до 2300 (без вихідних)*.
 • м. Київ, вул. Пестеля 9  (при замовленнях від 100 грн.) Графік роботи самовивозу з 10 30 до 1800 (з понеділка по п'ятницю). Розрахунок тільки готівкою. Відео як нас знайти тут ->
Перед приїздом обов'язково дочекайтеся підтвердження Вашого замовлення. Комплектація замовлень на самовивіз відбувається з понеділка по суботу. Замовлення, які надійшли у вихідні дні оброблюються в перший робочий день.

Сума замовлення понад 1500 грн.
.
 • Безкоштовна доставка будь-яким з перерахованих вище варіантів доставки

Звертаємо Вашу УВАГУ, що при виборі способу оплати "оплата за товар після його отримання", комісія перевізника оплачується клієнтом окремо. Так само, ця умова не поширюється на адресну доставку "Нової пошти".


Експрес - доставка за 1 годину
 • Доставка на таксі

Після узгодження часу приїзду автомобіля і супутніх деталей доставки, обраний товар доставляється за вказаною адресою. Експрес-доставка здійснюється після повної оплати за товар в робочий час ( з Понеділка по Неділю з 1000 по 1800).


Способи оплати

Мінімальна сума для оформлення замовлення становить 50 грн. Будь ласка, враховуйте цей факт при виборі товарів в нашому магазині.


 • Готівкою при отриманні товару
Ви оплачуєте при отриманні товару в офісі (самовивезення) або при замовленні кур'єрської доставки по м.Києву

 • Платіж з післяплатою
Оплата з післяплатою можливий при відправці товару через службу доставки «Нова пошта». Ми відправляємо товар без будь-яких передоплат. Ви оглядаєте посилку на пошті, і якщо це те що Вам потрібно, оплачуєте отримання товару. При виборі післяплати, вартість доставки збільшується на суму зворотного пересилання грошових коштів 2% від суми + 20 грн. (дана комісія стягується компанією "Нова пошта"). Мінімальна сума замовлення для оправлення післяплатою становить 100 грн.

 • Оплата на карту Приватбанк або МоноБанк
При виборі способу оплати - Оплата на карту Приватбанку, менеджер інтернет-магазину перевіряє наявність товару і відправляє клієнту інформацію з реквізитами рахунку. У коментарях до платежу, для прискорення ідентифікації платежів, обов'язково вказуйте номер Вашого замовлення, а також передайте нам інформацію про факт здійснення платежу будь-яким зручним для Вас способом (ел. пошта, viber).

 • Онлайн оплата платіжними картами VISA, MasterCard
Оплата товару банківськими платіжними картами VISA, MasterCard через безпечний сервіс електронних платежів. Ваші дані надійно захищені системою шифрування, а обмін інформацією проводиться по захищених каналах, з використанням протоколу https. Наш магазин не збирає і тим більше не передає Ваші платіжні дані третім особам. Після оплати, Ваше замовлення відразу передається на комплектацію і відправку.

 • bank.jpg Банківський переказ на розрахунковий рахунок
Після оформлення замовлення та узгодження наявності з менеджером магазину, Вам буде підготовлений рахунок на оплату з реквізитами для оплати на наш поточний рахунок в банку.

Написати відгук
Ресторанные ведомости №09/2019

Ресторанные ведомости №09/2019

Мій відгук
Товари з цієї категорії
 • Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в Москве
  899 грн. 20%скидка 719 грн.
  Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в Москві, роботи А. М. Опекушина, відбулося 6/18 червня 1880 р. Пов'язані з ним урочистості носили характер широкої литературно-общес...

  Ціна: 719 грн. 899 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3007485 В наявності
 • Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января н. ст. 1876 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января

  Суспільство "Художня бесіда"

  Суспільство "Художня бесіда" ("Umelecka bezeda", "Художній клуб") було організовано в Празі в 1863 р. з метою об'єднання представників літератури...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020155 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.

  Третій лист Тургенева в "Наше

  Третій лист Тургенева в "Наше століття" є продовженням полеміки з питань, зачеплених в другому листі в ту ж газету. Звинувачення А. С. Суворина, висуну...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020225 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.

  На початку 1877 р. в паризькому

  На початку 1877 р. в паризькому журналі "La Republique des Lettres" з відома Тургенева був надрукований французький переклад "Розповіді батька Олексія". Оригінальний т...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020195 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая

  Цей лист в редакцію "Нашого

  Цей лист в редакцію "Нашого століття" безпосередньо пов'язаний з попереднім листом в ту ж газету (11/23 квітня 1877 г), в якому Тургенев виражає своє в...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020205 В наявності
 • Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14 мая 1869 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14

  Справжній лист посланий був

  Справжній лист посланий був Тургеневым 2 (14) травня 1869 р. П. В. Анненкову з проханням надрукувати його в "С.-Петербургских відомостях". Анонімний фейлетон, в ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020075 В наявності
 • Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской словесности, 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской

  Приводом для офіційного поводження

  Приводом для офіційного поводження Тургенева з листом до секретаря Суспільства любителів російської словесності П. А. Бессонову послужила стаття П. Бібліографа ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020135 В наявності
 • Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая 1876 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая

  Російська библиотека-читальня в

  Російська библиотека-читальня в Парижі була створена на початку 1875 р. за ініціативою членів російської колонії, що складалася головним чином з політичних эмигранто...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020165 В наявності
 • Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10 декабря 1862 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10

  Чорновий автограф, озаглавлений

  Чорновий автограф, озаглавлений (пізніше) Тургеневым: "Лист в "Північну бджолу" про шахрая Некрасова", містить після слів: "бачить мене майже щоночі в ...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020005 В наявності
 • Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону",

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону", тобто. А. И. Герцену, є відповіддю на замітку "Крадійство", автором якої був князь П. В. Долгоруков - фактично...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019995 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3

  У "Бібліографічній замітці" П. П.

  У "Бібліографічній замітці" П. П. Васильєва, що викликала лист Тургенева до M. M. Стасюлевичу, говорилося: "У своїх "Літературних спогадах" И. С. Турген...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020145 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1869/2 января 1870 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря

  Лист був адресований Тургеневым М.М.

  Лист був адресований Тургеневым М.М. Стасюлевичу. Повість Тургенева "Дивна історія" була надрукована в німецькому перекладі перш ніж в оригіналі в Росії....

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020085 В наявності
 • Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.

  Автор кореспонденції з Парижу,

  Автор кореспонденції з Парижу, надрукованої в газеті "День" 1 липня ст. ст. 1863 р., приписав Тургеневу намір висміяти в грубій формі статті, що поміщали...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020015 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16 декабря 1856
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H.

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H. Каткову взяти участь в заснованому їм журналі "Російський вісник". 28 листопада/10 грудня 1855 р. письменник повідомив Каткову...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019955 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13 января 1857
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13

  Катків прийняв повість "Фауст" за

  Катків прийняв повість "Фауст" за ненаписані ще "Примари" і в оголошенні про видання "Російського вісника" на 1857 рік публічно звинуватив Тургенева в тому, що ...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019965 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14 (26) февраля 1868
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14

  З Артуром Бені (1840-1868) -

  З Артуром Бені (1840-1868) - журналістом і перекладачем, англійцем за національністю і англійським підданим, що народилися в Польщі, Тургенев познайомився в...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020025 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 9/21 июля 1868 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  7/19 липня 1868 р. в

  7/19 липня 1868 р. в "С.-Петербургских відомостях" була надрукована рецензія на 1-ій том мемуарів П. В. Долгорукова. Рецензент цієї газети, Незнайомець (А. С. Су...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020035 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21 апреля/3 мая 1872 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років з дня публікації першої розповіді з циклу "Записок мисливця", а в серпні того ж року виконувалося 20-річчя виходу у св...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020115 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 8/20 января 1870 г.
  899 грн. 20%скидка 719 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  Приводом для написання статті

  Приводом для написання статті Тургенева про поезію Я. П. Полонского послужили нарікання останнього на неувагу критики і на жалюгідну роль ліричного поета в о...

  Ціна: 719 грн. 899 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020095 В наявності
 • Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.

  Приводом для листа послужила

  Приводом для листа послужила публікація у французькій газеті "Gaulois" 10 лютого 1882 р. статті, що торкалася обставин висилки П. Л. Лаврова з Париж...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020315 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.

  Тургенев визнав необхідним офіційно

  Тургенев визнав необхідним офіційно спростувати звістку про свою смерть, оскільки воно досить широко поширилося в іноземному друці.

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020105 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.

  Лист звернений до редактора

  Лист звернений до редактора впливової паризької газети "Le XIX - e Siecle", літератора і знайомого Тургенева Эдмону Абу (1828-1885). Воно було написане у связ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020275 В наявності
 • Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа 1854 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа

  Написано у зв'язку з появою в 1854

  Написано у зв'язку з появою в 1854 р. французького перекладу "Записок мисливця", виконаного Э. Шаррьером : "Memoires dun seigneur russe ou tableau de la si...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019945 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.

  Лист Тургенева редакторові паризької

  Лист Тургенева редакторові паризької газети "Le Temps", А. Эбрару є продовженням полеміки з приводу розповіді "Сон". Найближчим приводом написання листа...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020215 В наявності
 • Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.

  У офіціозній газеті "Le Nord", що

  У офіціозній газеті "Le Nord", що видавалася в Парижі на рахунок російського уряду, в № 22 від 10/22 січня 1858 р. була поміщена кореспонденція з Москви ...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019975 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.

  Лист був надрукований з редакційним

  Лист був надрукований з редакційним вступом: "Великий російський письменник р. Іван Тургенев зробив нам честь прислати нижченаведений лист, в якому обійнявши...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020295 В наявності
 • Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.

  Лист передував публікації

  Лист передував публікації французького перекладу "Напередодні", що друкувався в XVII - XVIII томах "Revue Europeenne" за 1861 р. Переклад був виконаний И. Справ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019985 В наявності
 • Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2 января 1880 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2

  Лист представляє собою відповідь на

  Лист представляє собою відповідь на фейлетон "Іногороднього обивателя" (псевдонім Б. М. Маркевича) "З берегів Неви", надрукований в газеті M. H. Каткова у связ...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020285 В наявності
 • Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.

  Лист Тургенева викликаний

  Лист Тургенева викликаний редакційною заміткою, поміщеною в "Біржових відомостях" № 18, 19 січня) у відповідь на його лист в редакцію "Російської правди".

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020255 В наявності
 • Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для свого бенефісу "Місяць в селі" Тургенева. Але оскільки, за її словами, "п'єса в тому вигляді, як вона надрукована, показалася з...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020245 В наявності
Далі Назад
Книги того ж автора
Наступний Попередній
Scroll