Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5
#E48812490
PDF-книга
E48812490

Ресторанные ведомости №10/2019 (E48812490)

Знижена ціна! Ресторанные ведомости №10/2019

Автор: Литагент РИК Ресторанофф

Мова: Російська

9999 Предметів

Статус: В наявності

Переглянути всі характеристики ↓
У номері (жовтень 2019 року) журналу "Ресторанні відомості" COVER STORYАлександр Орлов: "Чим більше буде ресторанів, тим краще всім" Психолог, продюсер, рест... далі->

Детальніше

403 грн.

504 грн.

-20%

Як завантажити і оплатити?

- +

У номері (жовтень 2019 року) журналу "Ресторанні відомості"

COVER STORY

Олександр Орлов : "Чим більше буде ресторанів, тим краще всім"

Психолог, продюсер, ресторатор, колекціонер, мотогонщик і парашутист Олександр Орлов - людина суворих правил і принципів, яка у будь-якому почині домагається досконалості і вимагає професіоналізму від інших.

ЇЖА І НАПОЇ

Продукт місяця

Маргарин маргарину розбрат. Чому кондитери роблять вибір на користь маргарину?

У всьому світі в кондитерському виробництві при виготовленні широкого спектру борошняних виробів простежується тенденція відходу від вершкового масла і переходу на спеціалізовані жири і маргарини. Завдяки високій функціональності і прекрасним органолептичним показникам маргарин сьогодні по праву зайняв перше місце в списку must have російських і зарубіжних шеф-кухарів і кондитерів.

Вино

Сам собі винар. Private label як точка зростання прибутку

У ресторанному світі набирає оберти новий тренд - у винних картах з'являються позиції, які власники замовляють у винарів спеціально для своїх закладів. Як виявилося, це не лише красива історія, що позитивно впливає на імідж ресторану, але і непоганий спосіб отримання прибутку. Про це розповідають відомі ресторатори Іван і Сергій Березуцкие, Володимир Перельман, Арам Мнацаканов і Володимир Басов.

ТЕХНОЛОГІЇ

Ідеальний прибуток

Віолета Гвоздовская. Якщо хочете збільшити виручку. Техніка впливу на прибуток через управління сервісом

Керівник компанії Welcomepro, фахівець з управління ресторанами і ресторанними мережами упевнена, що існує декілька ключових моментів, на які важливо звертати увагу при роботі з сервісом, щоб лояльність гостей росла, відвідувачі поверталися, середній чек був оптимальним, а виручка - керованою. Потрібно чітко розуміти, ЯК обслуговувати гостей, ЯК будувати роботу з ними і наскільки цей процес пов'язаний з впливом на виручку.

Точка зору

Олексій Русу. ФРиО - дорога до успіху. Безперервна освіта - тренд в індустрії гостинності

Керівник спецпроектів Федерації рестораторів і отельеров Росії, директор по розвитку компанії "Російський Проект", голова Державної екзаменаційної комісії МГУТУ ім. Г. К. Разумовского розповідає про те, що відбувається з утворенням на світових ринках, як міняється освітній процес і що необхідно впровадити вже зараз для підвищення конкурентоспроможності свого бізнесу? У тому числі описує освітні програми ФРиО.

Персонал

Інна Щепетова. Керівник, який може все! Команда ресторану - ключовий інструмент маркетингу

Власник агентства Marketingstory. ru, викладач в Novikov Business School, автор книги "Підручник ресторатора" не сумнівається: з кадрами скрізь біда! Тому треба відноситися до майбутніх співробітників як до реального маркетингового інструменту. Персоналу слід приділяти більше уваги, ніж пошуку дорогих диванів у велюрі із стразами. Хто хоче, той, не шкодує сил, вирощує перлини і потім отримує дивіденди.

СПЕЦПРОЕКТ: БАР - ДРАЙВЕР ЗРОСТАННЯ

Бари: формати, тренди, перспективи

Минулий рік ознаменувався відкриттям численних моноконцепцій - шампанерий, сидрерий, крафтовых барів. А в цьому усі говорять про мультиформати і злиття, здавалося б, не найочевидніших проектів, наприклад, кавових і винних. Захоплення кордиалами переросло в моду на прозорі коктейлі. Що далі? Чим житиме і "хворітиме" барная індустрія в найближчій перспективі?

Дмитро Соколов : "Жоден бар в Росії без їжі працювати не зможе"

Двічі чемпіон світу серед барменів, володар безлічі міжнародних нагород, Дмитро Соколов відкрив більше десятка закладів, навчив барменів для сотень барів і заснував міжнародну барную премію Barproof Awards. Дмитро розповідає про сьогоднішніх відвідувачів барів, секретах успіху і про те, чому не варто робити дистилят з чізбургера.

Роман Певзнер. Бути в плюсі. Мультиформати нового покоління

"Бар кав'ярня" - ця нова концепція завойовує обидві столиці. У квітні минулого року власники мережі "Буше" представили перший проект КофeLab, в якому з'єднали кавову лабораторію і винний бар. Найближчим часом подібний заклад відкриється і в Москві.

Аттила Мольнар. Кава і майбутнє барів

Аттіла пройшов шлях від бармена до директора по інноваціях компанії MONIN в Центральній Європі. Він чемпіон багатьох змагань кавової індустрії і власник власної школи бариста у Будапешті. Мольнар упевнений, що кавові напої можуть стати стимулом зростання будь-якої концепції, а мультиформатность - відмінний майданчик для стартапов.

Пора по барах. Ресторатори про майбутнє і сьогодення барной індустрії

Покоління Z вибирає. гаджети і смузи. Здається, що барная індустрія залишилася поза полем інтересів нового споживача. Проте власники барів говорять про те, що доки двадцятирічні визначаються з власними пристрастями в їжі і напоях, миллениалы охоче відвідують бари і живо цікавляться азами миксологии.

Сиропів багато. Як вибрати кращий?

В умовах, коли вартість сировини і продуктів постійно збільшується, гравці HoReCa хочеш не хочеш починають замислюватися про оптимізацію витрат і пошук альтернативних постачальників, підбираючи ідеальне співвідношення ціни і якості. Це стосується і такого продукту, як сироп, який використовується, напевно, в кожному закладі при приготуванні популярних коктейлів, кавових напоїв і лимонаду.

Намішайте мені! Кращі московські бармени про тренди і смаки

Успіх бару в першу чергу залежить від роботи людей за стойкою. Ми розпитали кращих миксологов столиці - Віталія Екименко, Андрія Пруцких і Вадима Петрова - про коктейльні тренди і про те, що треба зробити, щоб бар був успішним і приносив стабільний прибуток.

ТАКОЖ В НОМЕРІ

ДУМКА

Ольга Сивак. Ивент в ресторані. Строгий підхід до веселих свят

Шеф-редактор дайджеста "Комус HoReCa", керівник агентства подій SivakShow, екс-директор по маркетингу і рекламі мережі ресторанів Perfecto Group, організувавши близько двохсот успішних ивентов в мережі ресторанів за рік, сформулювала принципи, які корисно знати не лише арт-директорам, але і що в першу чергу управляє і власникам закладів при плануванні заходів.

Ілля Муртов. Ресторан нерентабельний? Закриваємося з толком, з почуттям, з прибутком (частина 2)

Засновник і засновник освітньо-консалтингового агентства в індустрії живлення "Кращі рішення", засновник, співзасновник і генеральний директор мережі Goodbeef (2009-2019), операційний директор УК "Арпиком" (2005-2008) вважає, що, на жаль, лише у невеликого відсотка проектів складається красива і довга історія. Головні умови для максимально комфортного проведення процедури закриття ресторану - наявність у власника временнóго проміжку і грошових коштів на реалізацію свого рішення. Автор приводить три кейси, що дозволяють вийти з бізнесу без втрат.

Денис Завалишин. Не економити, але вважати. Як управляти витратами в ресторані?

Лідер і консультант по фінансах і маркетингу в RMF Solutions, головний редактор в bartenderspro. ru, спікер головних галузевих ивентов PIR Expo і MBS, вважає, що орієнтація на рівень сервісу, гостинне відношення до гостя і якісний продукт давно стали нормою для тих, хто хоче добитися бажаних результатів, починаючи свій бізнес в сегменті HoReCa. Проте за кулісами бізнесу можуть відбуватися події, які не мають нічого спільного з успіхом майбутнього підприємства. Часто так буває, що гості є, продажі є, позитивна динаміка зростання є присутньою, а фінансові результати діяльності залишають бажати кращого. І одна з найочевидніших причин цього - відсутність ефективної системи обліку і дисципліни в роботі з витратною частиною.

ЗАХОДИ

Чому учать у барі? Moscow Bar Show : вектори барной індустрії

У Північній столиці з 3 по 5 вересня в дев'ятий раз проходив найбільший захід барной індустрії Росії - Moscow Bar Show (MBS). MBS - не просто виставка досягнень, але і глобальний освітній майданчик, що об'єднує бренди, наставників і кращих фахівців галузі.

Програма StoreHouse. Рахуємо націнку і фудкост

Зручні інструменти визначення витрат на закупівлі продуктів і підсумкових цін на позиції - фудкост і націнка. Їх обчислення допоможе знайти розумний компроміс між встановленими цінами і собівартістю - зробити їх прибутковими для закладу і оптимальними, без зайвої націнки, для гостей.

Доставка знань. Конференція, присвячена технологіям, асортименту, сервісу

У Москві 10-11 вересня пройшла масштабна конференція "Доставка їжі. Головні вектори розвитку бізнесу", організована інформаційною групою "Ресторанні відомості". За два дні її учасники дізналися все про розвиток сервісу доставки - від вивчення ринку до просування.

Кращий будинок для бізнесу. Мультиформатні майданчики Meeting Point

Сучасні зали Meeting Point місткі і підходять для заходів будь-якої спрямованості - від класичних ділових конференцій і круглих столів до робочих зустрічей в коворкинге і корпоративов. У рамках одного майданчика зібрані самі затребувані формати робочого простору - офісне, представницьке і подієве.

Спілкуйтеся, надихайтеся, розвивайтеся! HoReCa на фестивалі Megustro - 2019

У Санкт-Петербурзі з 5 по 7 листопада пройде масштабна подія для ресторанного бізнесу, де зберуться шеф-кухаря, ресторатори і лідери ринку HoReCa, - MEGUSTRO.

НОВИНКИ РИНКУ

БЛІЦ

Сім питань шеф-кухареві. Олексій Семенов

Зараз він живе на два міста: стежить за роботою столичного гастробара "Російський Паб" і вибудовує кухню нового чорноморського ресторану Seavas (Севастополь). Про любов до локальних продуктів і російської кухні Олексій розповів в нашому бліці.

ПІБ Автора Литагент РИК Ресторанофф
Мова Російська
Вік 18
Серія Журнал «Ресторанные ведомости» 2019
Дата виходу 2019
Рейтинг 10
Тип книги PDF книга
Способи доставки товарів

Сума замовлення до 1500 грн.
 • Доставка кур'єром по Києву (50 грн.)
Якщо Ви оформили замовлення до 09:00 в робочі дні (Понеділок - субота), кур'єри доставлять його протягом дня з 15 до 20. Замовлення оформлені після 09:00 В робочі дні (понеділок - субота), будуть доставлені на наступний робочий день. Замовлення, які оформлені в неділю або святкові дні, будуть доставлені в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що у віддалені райони Києва (Бортничі, Софіївська-Борщагівка, Петропавлівська-Борщагівка, Чайка, Жуляни та т.д.) вартість доставки становить 100 грн. Ви можете перевірити вашу адресу і зону доставки за посиланням>


 • Доставка в відділення «Нова Пошта» (від 28 грн.)
Вартість доставки товарів «Нова Пошта» регламентується тарифами даної компанії. В середньому по Україні становить 35 грн., в залежності від ваги, розміру посилки та регіону доставки.
Якщо Ваше замовлення підтверджено до 16:00 в робочі дні (понеділок - субота), ми відправимо його в той же день . Замовлення, підтверджені після 16.00 або у вихідні дні (неділя) відправляються в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що всі відправлення автоматично повертаються відправнику на 7 робочий день, з моменту прибуття посилки на склад одержувача.


 • Доставка оператором поштового зв'язку «Укрпошта» (35 грн).
Доставки через оператора поштового зв'язку "Укрпошта" повинні бути попередньо оплачені. Терміни доставки посилки цим перевізником складає 2-5 днів. Звертаємо Вашу увагу, що відправка замовлень здійснюється до 12:00 у вівторок та п'ятницю.

 • Самовивіз (безкоштовно)
Самовивіз товарів Ви можете здійснити за адресою:
 • м. Київ, вул. Тампере 5 Графік роботи самовивозу з 06 00 до 2300 (без вихідних)*.
 • м. Київ, вул. Пестеля 9  (при замовленнях від 100 грн.) Графік роботи самовивозу з 10 30 до 1800 (з понеділка по п'ятницю). Розрахунок тільки готівкою. Відео як нас знайти тут ->
Перед приїздом обов'язково дочекайтеся підтвердження Вашого замовлення. Комплектація замовлень на самовивіз відбувається з понеділка по суботу. Замовлення, які надійшли у вихідні дні оброблюються в перший робочий день.

Сума замовлення понад 1500 грн.
.
 • Безкоштовна доставка будь-яким з перерахованих вище варіантів доставки

Звертаємо Вашу УВАГУ, що при виборі способу оплати "оплата за товар після його отримання", комісія перевізника оплачується клієнтом окремо. Так само, ця умова не поширюється на адресну доставку "Нової пошти".


Експрес - доставка за 1 годину
 • Доставка на таксі

Після узгодження часу приїзду автомобіля і супутніх деталей доставки, обраний товар доставляється за вказаною адресою. Експрес-доставка здійснюється після повної оплати за товар в робочий час ( з Понеділка по Неділю з 1000 по 1800).


Способи оплати

Мінімальна сума для оформлення замовлення становить 50 грн. Будь ласка, враховуйте цей факт при виборі товарів в нашому магазині.


 • Готівкою при отриманні товару
Ви оплачуєте при отриманні товару в офісі (самовивезення) або при замовленні кур'єрської доставки по м.Києву

 • Платіж з післяплатою
Оплата з післяплатою можливий при відправці товару через службу доставки «Нова пошта». Ми відправляємо товар без будь-яких передоплат. Ви оглядаєте посилку на пошті, і якщо це те що Вам потрібно, оплачуєте отримання товару. При виборі післяплати, вартість доставки збільшується на суму зворотного пересилання грошових коштів 2% від суми + 20 грн. (дана комісія стягується компанією "Нова пошта"). Мінімальна сума замовлення для оправлення післяплатою становить 100 грн.

 • Оплата на карту Приватбанк або МоноБанк
При виборі способу оплати - Оплата на карту Приватбанку, менеджер інтернет-магазину перевіряє наявність товару і відправляє клієнту інформацію з реквізитами рахунку. У коментарях до платежу, для прискорення ідентифікації платежів, обов'язково вказуйте номер Вашого замовлення, а також передайте нам інформацію про факт здійснення платежу будь-яким зручним для Вас способом (ел. пошта, viber).

 • Онлайн оплата платіжними картами VISA, MasterCard
Оплата товару банківськими платіжними картами VISA, MasterCard через безпечний сервіс електронних платежів. Ваші дані надійно захищені системою шифрування, а обмін інформацією проводиться по захищених каналах, з використанням протоколу https. Наш магазин не збирає і тим більше не передає Ваші платіжні дані третім особам. Після оплати, Ваше замовлення відразу передається на комплектацію і відправку.

 • bank.jpg Банківський переказ на розрахунковий рахунок
Після оформлення замовлення та узгодження наявності з менеджером магазину, Вам буде підготовлений рахунок на оплату з реквізитами для оплати на наш поточний рахунок в банку.

Написати відгук
Ресторанные ведомости №10/2019

Ресторанные ведомости №10/2019

Мій відгук
Товари з цієї категорії
 • Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в Москве
  899 грн. 20%скидка 719 грн.
  Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в Москві, роботи А. М. Опекушина, відбулося 6/18 червня 1880 р. Пов'язані з ним урочистості носили характер широкої литературно-общес...

  Ціна: 719 грн. 899 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3007485 В наявності
 • Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января н. ст. 1876 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января

  Суспільство "Художня бесіда"

  Суспільство "Художня бесіда" ("Umelecka bezeda", "Художній клуб") було організовано в Празі в 1863 р. з метою об'єднання представників літератури...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020155 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.

  Третій лист Тургенева в "Наше

  Третій лист Тургенева в "Наше століття" є продовженням полеміки з питань, зачеплених в другому листі в ту ж газету. Звинувачення А. С. Суворина, висуну...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020225 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.

  На початку 1877 р. в паризькому

  На початку 1877 р. в паризькому журналі "La Republique des Lettres" з відома Тургенева був надрукований французький переклад "Розповіді батька Олексія". Оригінальний т...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020195 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая

  Цей лист в редакцію "Нашого

  Цей лист в редакцію "Нашого століття" безпосередньо пов'язаний з попереднім листом в ту ж газету (11/23 квітня 1877 г), в якому Тургенев виражає своє в...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020205 В наявності
 • Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14 мая 1869 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14

  Справжній лист посланий був

  Справжній лист посланий був Тургеневым 2 (14) травня 1869 р. П. В. Анненкову з проханням надрукувати його в "С.-Петербургских відомостях". Анонімний фейлетон, в ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020075 В наявності
 • Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской словесности, 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской

  Приводом для офіційного поводження

  Приводом для офіційного поводження Тургенева з листом до секретаря Суспільства любителів російської словесності П. А. Бессонову послужила стаття П. Бібліографа ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020135 В наявності
 • Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая 1876 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая

  Російська библиотека-читальня в

  Російська библиотека-читальня в Парижі була створена на початку 1875 р. за ініціативою членів російської колонії, що складалася головним чином з політичних эмигранто...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020165 В наявності
 • Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10 декабря 1862 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10

  Чорновий автограф, озаглавлений

  Чорновий автограф, озаглавлений (пізніше) Тургеневым: "Лист в "Північну бджолу" про шахрая Некрасова", містить після слів: "бачить мене майже щоночі в ...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020005 В наявності
 • Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону",

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону", тобто. А. И. Герцену, є відповіддю на замітку "Крадійство", автором якої був князь П. В. Долгоруков - фактично...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019995 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3

  У "Бібліографічній замітці" П. П.

  У "Бібліографічній замітці" П. П. Васильєва, що викликала лист Тургенева до M. M. Стасюлевичу, говорилося: "У своїх "Літературних спогадах" И. С. Турген...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020145 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1869/2 января 1870 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря

  Лист був адресований Тургеневым М.М.

  Лист був адресований Тургеневым М.М. Стасюлевичу. Повість Тургенева "Дивна історія" була надрукована в німецькому перекладі перш ніж в оригіналі в Росії....

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020085 В наявності
 • Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.

  Автор кореспонденції з Парижу,

  Автор кореспонденції з Парижу, надрукованої в газеті "День" 1 липня ст. ст. 1863 р., приписав Тургеневу намір висміяти в грубій формі статті, що поміщали...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020015 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16 декабря 1856
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H.

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H. Каткову взяти участь в заснованому їм журналі "Російський вісник". 28 листопада/10 грудня 1855 р. письменник повідомив Каткову...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019955 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13 января 1857
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13

  Катків прийняв повість "Фауст" за

  Катків прийняв повість "Фауст" за ненаписані ще "Примари" і в оголошенні про видання "Російського вісника" на 1857 рік публічно звинуватив Тургенева в тому, що ...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019965 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14 (26) февраля 1868
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14

  З Артуром Бені (1840-1868) -

  З Артуром Бені (1840-1868) - журналістом і перекладачем, англійцем за національністю і англійським підданим, що народилися в Польщі, Тургенев познайомився в...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020025 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 9/21 июля 1868 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  7/19 липня 1868 р. в

  7/19 липня 1868 р. в "С.-Петербургских відомостях" була надрукована рецензія на 1-ій том мемуарів П. В. Долгорукова. Рецензент цієї газети, Незнайомець (А. С. Су...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020035 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21 апреля/3 мая 1872 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років з дня публікації першої розповіді з циклу "Записок мисливця", а в серпні того ж року виконувалося 20-річчя виходу у св...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020115 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 8/20 января 1870 г.
  899 грн. 20%скидка 719 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  Приводом для написання статті

  Приводом для написання статті Тургенева про поезію Я. П. Полонского послужили нарікання останнього на неувагу критики і на жалюгідну роль ліричного поета в о...

  Ціна: 719 грн. 899 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020095 В наявності
 • Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.

  Приводом для листа послужила

  Приводом для листа послужила публікація у французькій газеті "Gaulois" 10 лютого 1882 р. статті, що торкалася обставин висилки П. Л. Лаврова з Париж...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020315 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.

  Тургенев визнав необхідним офіційно

  Тургенев визнав необхідним офіційно спростувати звістку про свою смерть, оскільки воно досить широко поширилося в іноземному друці.

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020105 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.

  Лист звернений до редактора

  Лист звернений до редактора впливової паризької газети "Le XIX - e Siecle", літератора і знайомого Тургенева Эдмону Абу (1828-1885). Воно було написане у связ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020275 В наявності
 • Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа 1854 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа

  Написано у зв'язку з появою в 1854

  Написано у зв'язку з появою в 1854 р. французького перекладу "Записок мисливця", виконаного Э. Шаррьером : "Memoires dun seigneur russe ou tableau de la si...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019945 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.

  Лист Тургенева редакторові паризької

  Лист Тургенева редакторові паризької газети "Le Temps", А. Эбрару є продовженням полеміки з приводу розповіді "Сон". Найближчим приводом написання листа...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020215 В наявності
 • Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.

  У офіціозній газеті "Le Nord", що

  У офіціозній газеті "Le Nord", що видавалася в Парижі на рахунок російського уряду, в № 22 від 10/22 січня 1858 р. була поміщена кореспонденція з Москви ...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019975 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.

  Лист був надрукований з редакційним

  Лист був надрукований з редакційним вступом: "Великий російський письменник р. Іван Тургенев зробив нам честь прислати нижченаведений лист, в якому обійнявши...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020295 В наявності
 • Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.

  Лист передував публікації

  Лист передував публікації французького перекладу "Напередодні", що друкувався в XVII - XVIII томах "Revue Europeenne" за 1861 р. Переклад був виконаний И. Справ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019985 В наявності
 • Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2 января 1880 г.
  599 грн. 20%скидка 479 грн.
  Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2

  Лист представляє собою відповідь на

  Лист представляє собою відповідь на фейлетон "Іногороднього обивателя" (псевдонім Б. М. Маркевича) "З берегів Неви", надрукований в газеті M. H. Каткова у связ...

  Ціна: 479 грн. 599 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020285 В наявності
 • Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.

  Лист Тургенева викликаний

  Лист Тургенева викликаний редакційною заміткою, поміщеною в "Біржових відомостях" № 18, 19 січня) у відповідь на його лист в редакцію "Російської правди".

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020255 В наявності
 • Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для свого бенефісу "Місяць в селі" Тургенева. Але оскільки, за її словами, "п'єса в тому вигляді, як вона надрукована, показалася з...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020245 В наявності
Далі Назад
Книги того ж автора
Наступний Попередній
Scroll