Интернет-магазин «Bookovka» +380980543003;+38(044)333-6783;+38(099)109-3003;+38(073)053-3003 [email protected]
Киев ул.Тампере, 5
#E48812504
PDF-книга
E48812504

Ресторанные ведомости №11/2019 (E48812504)

Знижена ціна! Ресторанные ведомости №11/2019

Автор: Литагент РИК Ресторанофф

Мова: Російська

9999 Предметів

Статус: В наявності

Переглянути всі характеристики ↓
У цьому номері (листопад 2019 року) журналу "Ресторанні відомості" COVER STORYАлександр Раппопорт : "Щоб досягти успіху, потрібно об'єднувати необ'єднуване" Після року з... далі->

Детальніше

403 грн.

504 грн.

-20%

Як завантажити і оплатити?

- +

У цьому номері (листопад 2019 року) журналу "Ресторанні відомості"

COVER STORY

Олександр Раппопорт : "Щоб досягти успіху, потрібно об'єднувати необ'єднуване"

Після року затишшя, в 2019 році компанія Олександра Раппопорта голосно заявила про себе відразу декількома прем'єрами. Кавказька кухня з крабами, сучасна грецька (новий ресторан Раппопорта - "Піфагор"), небанальна італійська. Раппопорт робить ставку на масштабні проекти, пояснюючи це простим невмінням створювати щось інше.

СПЕЦПРОЕКТ: ЗАКУПІВЛІ ВІД А ДО Я

Невикинуті засоби. Закупівлі: нові правила і схеми

Придбання і зберігання продуктів - одна з самих витратних областей в ресторанній індустрії. Ось чому ефективність закупівель багато в чому визначає успіх усієї фінансової моделі бізнесу. Автоматизовані системи, покликані полегшити процеси формування, розміщення і доставки замовлень, не відміняють "ручної праці" - постійного відбору і опрацювання тих або інших продуктів, зміни постачальників, складнощів роботи з фермерами в умовах впровадження системи "Меркурій". Уміння вести переговори і домовлятися дозволяє рестораторам домагатися істотних знижок і працювати з відстроченням платежу. Що треба знати і про що пам'ятати, роблячи закупівлі?

"Пошли за товаром". Як формують продуктові замовлення?

Продуктові санкції - вже не тема для розмови. Кухарі, керівники, власники ресторанних холдингів упевнено почувають себе в нових реаліях, без тіні сумнівів формуючи замовлення з російських продуктів. Як вибрати постачальників і отримати максимально вигідну пропозицію? На які бонуси можна розраховувати і які программы- планувальники допомагають грамотно робити закупівлі?

ЇЖА І НАПОЇ

Продукт місяця

FriendChef для HoReCa. Нова лінійка молочних продуктів

При розробці бренду FriendChef експерти компанії ТОВ "Узловский молочний комбінат" надихнулися ідеєю створення класичних молочних продуктів бездоганної якості для професіоналів.

Шеф

Шеф-кухар Бруно Марино : "Мама навчила мене готувати живу їжу, яка дихає"

Освоївши приготування пасти і інших специалитетов в місцевій піцерії Ramon на рідній Сицилії, Бруно Марино багато років працював в ресторанах Італії, Шри-Ланки і Франції. А двадцять п'ять років тому перебрався в Москву і залишився тут назавжди. Ресторан Il Siciliano і кондитерська Bruno Marino - особистий проект шефа і його дружини Ольги Кудиновой.

Бар

У моді - легкість. Три головні тренди барной індустрії. Макс Гладышкевич

У будь-якій моді, у тому числі на напої, завжди є щось незмінне і стабільне - те, що ми називаємо класикою. І ось на цій основі створюється нове, оригінальне, неповторне - у дусі часу. Що ж сьогодні в шані у модних барменів? Що приносить прибуток закладам і задоволення гостям?

Вікно в Європу. "Хліб Насущний" завойовує франшизу

Мережа кафе-пекарень "Хліб Насущний" вийшла на ринок класичного франчайзингу і підписала перший договір комерційної концесії.

ДУМКА

Ніна Макогін. Лицем до лиця. Дев'ять радих з найму першокласних співробітників ресторану

Засновник і власник кадрового агентства RABOTARESTORAN.RU, автор книги "Кого хочуть ресторатори? Гід по кар'єрі" вважає, що ресторан - це набагато більше, ніж просто приготування і подання смачних блюд. Офіціанти, кухарі, хостес, вантажники і інші лінійні співробітники іноді міняються так часто, що текучка може досягати майже 100 рік. Як уникнути цього? Як зробити так, щоб люди залишалися працювати надовго?

Ілля Муртов. Один крок або прірва? Шлях від Operation до Consulting

Засновник і засновник освітньо-консалтингового агентства в індустрії живлення "Кращі рішення", засновник, співзасновник і генеральний директор мережі Goodbeef (2009-2019), операційний директор УК "Арпиком" (2005-2008) міркує про те, що, коли працюєш в Operation, навіть не припускаєш, що ресторанний консалтинг - це така значима (навіть за російськими мірками) галузь, яка живе і розвивається поряд з індустрія живлення і усередині вона.

Олександр Котюсов. Виплеснути гроші з вином. Про регулювання продажу алкогольної продукції в ресторанах

Президент ГК "БЕНКЕТ", Нижній Новгород розповідає про те, що сьогодні в ресторанному співтоваристві активно обговорюються прийдешні зміни в статті 16 Федерального закону від 22 листопада 1995 року № 171-ФЗ "Про державне регулювання виробництва і обороту етилового спирту, алкогольною і спиртосодержащей продукції і про обмеження споживання (розпивання) алкогольної продукції". Ця стаття регламентує продаж алкоголю на підприємствах громадського харчування, і будь-які її зміни автоматично зачіпають життя десятків тисяч ресторанів, кафе, барів, сотень тисяч їх працівників і мільйонів відвідувачів.

Сергій Миронов. Дитячий зал в ресторані. Як правильно організувати простір для малюків

Віце-президент ФРиО, ресторатор, засновник ресторанів "М'ясо Риба" ділиться спостереженнями, що існують ресторани сімейні, з домашнім меню і відповідною атмосферою. Але є і ті, які стали сімейними мимоволі. Адже багато батьків, йдучи у вихідні за покупками, беруть з собою дітей. Тому деякі заклади, спочатку не розраховані на маленьких гостей, придумують розваги, щоб притягнути до себе сім'ї.

Майбутнє ближче, ніж здається! Ambiente - 2020

З 7 по 11 лютого у Франкфурте-на-Майне пройде щорічний захід для лідерів ринку HoReCa - міжнародна виставка високоякісних споживчих товарів Ambiente.

НОВИНКИ РИНКУ

Для сегменту фастфуд. Програмні рішення від r _ keeper.

У фастфуду в Росії багато шанувальників, а чим вище популярність, тим довше черги. Тому автоматизація в швидкому обслуговуванні - необхідна умова конкуренції на ринку. Сучасні ресторанні системи збільшують швидкість обслуговування, стимулюють купівельну активність і збільшують доход ресторану. Для цього у r _ keeper є декілька рішень.

ТЕХНОЛОГІЇ

Маркетинг

Артур Чистяков. Столик? Ні, спасибі! Dark kitchens перевернули ресторанний сегмент

Фахівець в області стратегічного планування і маркетингу, експерт у сфері доставки готових блюд і продуктів упевнений: спостережуваний в останні декілька років бум на ринку доставки готових блюд привертає увагу все більшого числа рестораторів. Агрегаторы, що мають унікальні маркетингові ресурси і поступово займають домінуюче положення в сегменті, розгонять ринок стрімкими темпами.

Управління

Ігор Пращенко. Щасливе число керівника. Сім золотих правил успіху

Керівний партнер проекту FermA, співавтор книги "Розумне меню" говорить про те, що невідповідність форми і змісту, помилки проектування і планування, невміння підібрати потрібну команду властиві усім поганим ресторанам. Що стосується хороших, то у кожного з них свій досвід, а ще - малий, середній або розширений джентльменський набір рецептів успіху, який зводиться до семи простих правил.

Точка зору

Макс Бєляєв. ФРиО: перезавантаження. Регіональні представництва ФРиО нового формату

Віце-президент ФРиО, директор департаменту регіонального розвитку ФРиО розповідає про впровадження з квітня 2019 року нового формату регіональних представництв ФРиО. Чого від них чекають і які завдання їм по плечу?

Ідеальний прибуток

Сергій Ицков. Управління виручкою. Маркетинговий аналіз і діагностика мотивів

Засновник компанії Welcomepro считате, що аналіз продажів стає актуальною перевагою в управлінні рестораном. Адже із зростанням конкуренції помилкове рішення може коштувати мільйони рублів. Правильна аналітика дозволяє понизити риски і сформувати рішення, грунтовані на фактах, що кінець кінцем з великою вірогідністю приведе до позитивного результату.

Особистий досвід

"Рогач": тут російським духом пахне! Чи виправдала себе ставка на кулінарні традиції предків?

Russian contemporary food, або російська сучасна кухня, - так визначають концепцію ресторану Uhvat ("Рогач") його творці. Головна "фішка" закладу - російські печі, спроектовані спеціально для ресторану. Чи вдалося проекту знайти своїх шанувальників, розповіли творці і співвласники "Рогача" Вадим Смирнов і Філіп Александровский.

ЗАХОДИ

PIR Expo - 2019. Без меж. Найбільша щорічна виставка трендів і інновацій

У Москві закінчилася 22-а виставка PIR Expo - 2019. Чисельність учасників бізнес-співтовариства, кількість тематичних майданчиків, рівень представництва гостей і підтримка федеральних органів влади вже декілька десятиліть підтверджують високий статус заходу і його значущість для розвитку індустрії гостинності в Росії.

Заготівельний цех або фабрика-кухня? Рестотур "Ресторанних відомостей"

Інформаційна група "Ресторанні відомості" у рамках рестотура представила кращі рішення для успішної концепції бізнесу.

Пекарня і кондитерська майбутнього. Europain - 2020

З 11 по 14 січня в Парижі, у виставковому центрі Porte de Versailles, пройде Europain - 2020 - провідна міжнародна виставка, присвячена випічці хліба і кондитерському мистецтву.

БЛІЦ

Сім питань шеф-кухареві. Айк Вейшторт

Шеф-кухар ресторану Seasons (Єреван) не терпить стереотипів відносно вірменської кухні і готовий довести, що навіть традиційні блюда, такі як шашлик і долма, хороший кухар може перетворити на твір мистецтва.

ПІБ Автора Литагент РИК Ресторанофф
Мова Російська
Вік 18
Серія Журнал «Ресторанные ведомости» 2019
Дата виходу 2019
Рейтинг 10
Тип книги PDF книга
Способи доставки товарів

Сума замовлення до 1500 грн.
 • Доставка кур'єром по Києву (50 грн.)
Якщо Ви оформили замовлення до 09:00 в робочі дні (Понеділок - субота), кур'єри доставлять його протягом дня з 15 до 20. Замовлення оформлені після 09:00 В робочі дні (понеділок - субота), будуть доставлені на наступний робочий день. Замовлення, які оформлені в неділю або святкові дні, будуть доставлені в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що у віддалені райони Києва (Бортничі, Софіївська-Борщагівка, Петропавлівська-Борщагівка, Чайка, Жуляни та т.д.) вартість доставки становить 100 грн. Ви можете перевірити вашу адресу і зону доставки за посиланням>


 • Доставка в відділення «Нова Пошта» (від 28 грн.)
Вартість доставки товарів «Нова Пошта» регламентується тарифами даної компанії. В середньому по Україні становить 35 грн., в залежності від ваги, розміру посилки та регіону доставки.
Якщо Ваше замовлення підтверджено до 16:00 в робочі дні (понеділок - субота), ми відправимо його в той же день . Замовлення, підтверджені після 16.00 або у вихідні дні (неділя) відправляються в найближчий робочий день.

Звертаємо Вашу увагу, що всі відправлення автоматично повертаються відправнику на 7 робочий день, з моменту прибуття посилки на склад одержувача.


 • Доставка оператором поштового зв'язку «Укрпошта» (35 грн).
Доставки через оператора поштового зв'язку "Укрпошта" повинні бути попередньо оплачені. Терміни доставки посилки цим перевізником складає 2-5 днів. Звертаємо Вашу увагу, що відправка замовлень здійснюється до 12:00 у вівторок та п'ятницю.

 • Самовивіз (безкоштовно)
Самовивіз товарів Ви можете здійснити за адресою:
 • м. Київ, вул. Тампере 5 Графік роботи самовивозу з 06 00 до 2300 (без вихідних)*.
 • м. Київ, вул. Пестеля 9  (при замовленнях від 100 грн.) Графік роботи самовивозу з 10 30 до 1800 (з понеділка по п'ятницю). Розрахунок тільки готівкою. Відео як нас знайти тут ->
Перед приїздом обов'язково дочекайтеся підтвердження Вашого замовлення. Комплектація замовлень на самовивіз відбувається з понеділка по суботу. Замовлення, які надійшли у вихідні дні оброблюються в перший робочий день.

Сума замовлення понад 1500 грн.
.
 • Безкоштовна доставка будь-яким з перерахованих вище варіантів доставки

Звертаємо Вашу УВАГУ, що при виборі способу оплати "оплата за товар після його отримання", комісія перевізника оплачується клієнтом окремо. Так само, ця умова не поширюється на адресну доставку "Нової пошти".


Експрес - доставка за 1 годину
 • Доставка на таксі

Після узгодження часу приїзду автомобіля і супутніх деталей доставки, обраний товар доставляється за вказаною адресою. Експрес-доставка здійснюється після повної оплати за товар в робочий час ( з Понеділка по Неділю з 1000 по 1800).


Способи оплати

Мінімальна сума для оформлення замовлення становить 50 грн. Будь ласка, враховуйте цей факт при виборі товарів в нашому магазині.


 • Готівкою при отриманні товару
Ви оплачуєте при отриманні товару в офісі (самовивезення) або при замовленні кур'єрської доставки по м.Києву

 • Платіж з післяплатою
Оплата з післяплатою можливий при відправці товару через службу доставки «Нова пошта». Ми відправляємо товар без будь-яких передоплат. Ви оглядаєте посилку на пошті, і якщо це те що Вам потрібно, оплачуєте отримання товару. При виборі післяплати, вартість доставки збільшується на суму зворотного пересилання грошових коштів 2% від суми + 20 грн. (дана комісія стягується компанією "Нова пошта"). Мінімальна сума замовлення для оправлення післяплатою становить 100 грн.

 • Оплата на карту Приватбанк або МоноБанк
При виборі способу оплати - Оплата на карту Приватбанку, менеджер інтернет-магазину перевіряє наявність товару і відправляє клієнту інформацію з реквізитами рахунку. У коментарях до платежу, для прискорення ідентифікації платежів, обов'язково вказуйте номер Вашого замовлення, а також передайте нам інформацію про факт здійснення платежу будь-яким зручним для Вас способом (ел. пошта, viber).

 • Онлайн оплата платіжними картами VISA, MasterCard
Оплата товару банківськими платіжними картами VISA, MasterCard через безпечний сервіс електронних платежів. Ваші дані надійно захищені системою шифрування, а обмін інформацією проводиться по захищених каналах, з використанням протоколу https. Наш магазин не збирає і тим більше не передає Ваші платіжні дані третім особам. Після оплати, Ваше замовлення відразу передається на комплектацію і відправку.

 • bank.jpg Банківський переказ на розрахунковий рахунок
Після оформлення замовлення та узгодження наявності з менеджером магазину, Вам буде підготовлений рахунок на оплату з реквізитами для оплати на наш поточний рахунок в банку.

Написати відгук
Ресторанные ведомости №11/2019

Ресторанные ведомости №11/2019

Мій відгук
Товари з цієї категорії
 • Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в Москве
  9 грн. 20%скидка 720 грн.
  Речь по поводу открытия памятника А. С. Пушкину в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в

  Відкриття пам'ятника Пушкіну в Москві, роботи А. М. Опекушина, відбулося 6/18 червня 1880 р. Пов'язані з ним урочистості носили характер широкої литературно-общес...

  Ціна: 720 грн. 9 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3007485 В наявності
 • Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января н. ст. 1876 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Гг. членам «Художественной беседы» в Праге, 10 января

  Суспільство "Художня бесіда"

  Суспільство "Художня бесіда" ("Umelecka bezeda", "Художній клуб") було організовано в Празі в 1863 р. з метою об'єднання представників літератури...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020155 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 13/25 мая 1877 г.

  Третій лист Тургенева в "Наше

  Третій лист Тургенева в "Наше століття" є продовженням полеміки з питань, зачеплених в другому листі в ту ж газету. Звинувачення А. С. Суворина, висуну...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020225 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 11/23 апреля 1877 г.

  На початку 1877 р. в паризькому

  На початку 1877 р. в паризькому журналі "La Republique des Lettres" з відома Тургенева був надрукований французький переклад "Розповіді батька Олексія". Оригінальний т...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020195 В наявності
 • Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «Нашего века», 30 апреля/12 мая

  Цей лист в редакцію "Нашого

  Цей лист в редакцію "Нашого століття" безпосередньо пов'язаний з попереднім листом в ту ж газету (11/23 квітня 1877 г), в якому Тургенев виражає своє в...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020205 В наявності
 • Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14 мая 1869 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо в редакцию «С.-Петербургских ведомостей», 2/14

  Справжній лист посланий був

  Справжній лист посланий був Тургеневым 2 (14) травня 1869 р. П. В. Анненкову з проханням надрукувати його в "С.-Петербургских відомостях". Анонімний фейлетон, в ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020075 В наявності
 • Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской словесности, 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо г-ну секретарю Общества любителей российской

  Приводом для офіційного поводження

  Приводом для офіційного поводження Тургенева з листом до секретаря Суспільства любителів російської словесності П. А. Бессонову послужила стаття П. Бібліографа ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020135 В наявності
 • Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая 1876 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо к издателю «Нового времени», 29 апреля/11 мая

  Російська библиотека-читальня в

  Російська библиотека-читальня в Парижі була створена на початку 1875 р. за ініціативою членів російської колонії, що складалася головним чином з політичних эмигранто...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020165 В наявності
 • Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10 декабря 1862 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к издателю «Северной пчелы», 28 ноября/10

  Чорновий автограф, озаглавлений

  Чорновий автограф, озаглавлений (пізніше) Тургеневым: "Лист в "Північну бджолу" про шахрая Некрасова", містить після слів: "бачить мене майже щоночі в ...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020005 В наявності
 • Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к издателю «Колокола», 5/17 мая 1862 г.

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону",

  Лист Тургенева до видавця "Дзвону", тобто. А. И. Герцену, є відповіддю на замітку "Крадійство", автором якої був князь П. В. Долгоруков - фактично...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019995 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3 декабря 1875 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 ноября/3

  У "Бібліографічній замітці" П. П.

  У "Бібліографічній замітці" П. П. Васильєва, що викликала лист Тургенева до M. M. Стасюлевичу, говорилося: "У своїх "Літературних спогадах" И. С. Турген...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020145 В наявності
 • Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1869/2 января 1870 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к редактору «Вестника Европы», 21 декабря

  Лист був адресований Тургеневым М.М.

  Лист був адресований Тургеневым М.М. Стасюлевичу. Повість Тургенева "Дивна історія" була надрукована в німецькому перекладі перш ніж в оригіналі в Росії....

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020085 В наявності
 • Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к редактору «Дня», 20 июля ст. ст. 1863 г.

  Автор кореспонденції з Парижу,

  Автор кореспонденції з Парижу, надрукованої в газеті "День" 1 липня ст. ст. 1863 р., приписав Тургеневу намір висміяти в грубій формі статті, що поміщали...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020015 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16 декабря 1856
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 4/16

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H.

  Осінню 1855 р. Тургенев обіцяв M. H. Каткову взяти участь в заснованому їм журналі "Російський вісник". 28 листопада/10 грудня 1855 р. письменник повідомив Каткову...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019955 В наявності
 • Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13 января 1857
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к редактору «Московских ведомостей» 1/13

  Катків прийняв повість "Фауст" за

  Катків прийняв повість "Фауст" за ненаписані ще "Примари" і в оголошенні про видання "Російського вісника" на 1857 рік публічно звинуватив Тургенева в тому, що ...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019965 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14 (26) февраля 1868
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей» 14

  З Артуром Бені (1840-1868) -

  З Артуром Бені (1840-1868) - журналістом і перекладачем, англійцем за національністю і англійським підданим, що народилися в Польщі, Тургенев познайомився в...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020025 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 9/21 июля 1868 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  7/19 липня 1868 р. в

  7/19 липня 1868 р. в "С.-Петербургских відомостях" була надрукована рецензія на 1-ій том мемуарів П. В. Долгорукова. Рецензент цієї газети, Незнайомець (А. С. Су...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020035 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21 апреля/3 мая 1872 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 21

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років

  У січні 1872 р. виповнилося 25 років з дня публікації першої розповіді з циклу "Записок мисливця", а в серпні того ж року виконувалося 20-річчя виходу у св...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020115 В наявності
 • Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей», 8/20 января 1870 г.
  9 грн. 20%скидка 720 грн.
  Письмо к редактору «С.-Петербургских ведомостей»,

  Приводом для написання статті

  Приводом для написання статті Тургенева про поезію Я. П. Полонского послужили нарікання останнього на неувагу критики і на жалюгідну роль ліричного поета в о...

  Ціна: 720 грн. 9 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020095 В наявності
 • Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Gaulois», 1/13 февраля 1882 г.

  Приводом для листа послужила

  Приводом для листа послужила публікація у французькій газеті "Gaulois" 10 лютого 1882 р. статті, що торкалася обставин висилки П. Л. Лаврова з Париж...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020315 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le Temps», 9/21 января 1872 г.

  Тургенев визнав необхідним офіційно

  Тургенев визнав необхідним офіційно спростувати звістку про свою смерть, оскільки воно досить широко поширилося в іноземному друці.

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020105 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 3/15 декабря 1879 г.

  Лист звернений до редактора

  Лист звернений до редактора впливової паризької газети "Le XIX - e Siecle", літератора і знайомого Тургенева Эдмону Абу (1828-1885). Воно було написане у связ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020275 В наявності
 • Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа 1854 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Редактору «Journal de St. Pelersbourg», 7/19 августа

  Написано у зв'язку з появою в 1854

  Написано у зв'язку з появою в 1854 р. французького перекладу "Записок мисливця", виконаного Э. Шаррьером : "Memoires dun seigneur russe ou tableau de la si...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019945 В наявності
 • Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le Temps», 6/18 мая 1877 г.

  Лист Тургенева редакторові паризької

  Лист Тургенева редакторові паризької газети "Le Temps", А. Эбрару є продовженням полеміки з приводу розповіді "Сон". Найближчим приводом написання листа...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020215 В наявності
 • Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Редактору «Le Nord», 17/29 января 1858 г.

  У офіціозній газеті "Le Nord", що

  У офіціозній газеті "Le Nord", що видавалася в Парижі на рахунок російського уряду, в № 22 від 10/22 січня 1858 р. була поміщена кореспонденція з Москви ...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019975 В наявності
 • Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Le XIX-e Siecle», 8/20 января 1880 г.

  Лист був надрукований з редакційним

  Лист був надрукований з редакційним вступом: "Великий російський письменник р. Іван Тургенев зробив нам честь прислати нижченаведений лист, в якому обійнявши...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020295 В наявності
 • Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Revue Europeenne», 14/26 марта 1861 г.

  Лист передував публікації

  Лист передував публікації французького перекладу "Напередодні", що друкувався в XVII - XVIII томах "Revue Europeenne" за 1861 р. Переклад був виконаний И. Справ...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3019985 В наявності
 • Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2 января 1880 г.
  6 грн. 20%скидка 480 грн.
  Редактору «Вестника Европы», 21 декабря 1879 г./2

  Лист представляє собою відповідь на

  Лист представляє собою відповідь на фейлетон "Іногороднього обивателя" (псевдонім Б. М. Маркевича) "З берегів Неви", надрукований в газеті M. H. Каткова у связ...

  Ціна: 480 грн. 6 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020285 В наявності
 • Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Молвы», 1/13 февраля 1879 г.

  Лист Тургенева викликаний

  Лист Тургенева викликаний редакційною заміткою, поміщеною в "Біржових відомостях" № 18, 19 січня) у відповідь на його лист в редакцію "Російської правди".

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020255 В наявності
 • Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.
  359 грн. 20%скидка 287 грн.
  Редактору «Русской правды», 15/27 января 1879 г.

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для

  У 1879 р. М. Г. Савіна вибрала для свого бенефісу "Місяць в селі" Тургенева. Але оскільки, за її словами, "п'єса в тому вигляді, як вона надрукована, показалася з...

  Ціна: 287 грн. 359 грн. 20%скидка
  Reduced price!
  Item Code: E3020245 В наявності
Далі Назад
Книги того ж автора
Наступний Попередній
Scroll